Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Retro eXtra: Vzácná demonahrávka Michaela Jacksona, kterou jste neslyšeli. Takhle chtěla budoucí megastar prorazit!

Retro eXtra: Vzácná demonahrávka Michaela Jacksona, kterou jste neslyšeli. Takhle chtěla budoucí megastar prorazit!
Zdroj: Youtube

Mnoho lidí si myslí, že zesnulá hvězda Michael Jackson (†50) byl největší zpěvák lidské historie. Ten s největším talentem nejen zpíval, ale i dělal superhity, dokonalé koncerty a hlavně nejprodávanější alba a k nim nejsledovanější videoklipy.

Ono jim ale ani nejde moc oponovat, nejen když se podíváte na Jacksonovu tvorbu, ale i když si poslechnete jeho demo nahrávku. Dětská hvězda ze skupiny Jackson 5 by se ráda vydala na sólovou trasu a tohle má být ukázka jeho umění, která má oslnit slavné producenty.

A protože Jackson nikdy neuměl hrát na žádný nástroj, pozval si do studia kamaráda, který mu jednotlivé tóny hudby zahrál na kytaru a on pak jen zazpíval jejich tón. Takhle vlastně vznikl podkres skladby Beat it, kterou slyšíte ve videu. Na demo nahrávce dělá i beatbox, prostě proto, aby dokázal, že jeho talent nepotřebuje velkou hudbu, aby se za ni mohl schovat.

Beat it pak vyšlo na albu Thriller, které obsahovalo tři obrovské hity, Beat it, Thriller a Billie Jean, a stalo se nejprodávanějším v historii. Čili není divu, že i Jacksona za největšího hudebního umělce mnozí považují...

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy