Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Retro eXtra: Věděli jste, že supervzteklá modelka umí i skvěle zpívat? Poslechněte si Naomi Campbell!

Retro eXtra: Věděli jste, že supervzteklá modelka umí i skvěle zpívat? Poslechněte si Naomi Campbell!
Zdroj: Youtube

Britskou černou gazelu z Londýna objevil na ulici agent, když jí bylo teprve patnáct let, a udělala takovou kariéru, že se ostatním o tom ani nesnilo. Byla na všech důležitých obálkách světa, chodila ty nejslavnější přehlídky a je osobní přítelkyní slavných návrhářů a hlavně patřila do Velké pětky supermodelek 90. let

Ještě s její povahou to je tak, že poslední dobou je spíše než modelingem proslulá svými hysterickými záchvaty Naomi Campbell (44) neváhá třískat své asistentky, prát se s palubním personálem v letadle nebo dělat scény, když něco není po jejím.

Taky měla kdysi ambice stát se zpěvačkou, ale přestože na to hlasově má, její album Baby Woman se zrovna moc dobře neprodávalo a kritika se s ním dvakrát nepárala. Jednoduchý popíček o lásce a rozchodech a o tom, jak je těžké být v tomto světě ženou.

Z alba pochází její nejslavnější píseň Love and Tears, i když nejznámější by bylo špatné slovo, je prostě jediná, která má videoklip a kdysi se vysílala na MTV, to ještě v dobách, kdy to byla hudební televize, a ne kanál pro šestnáctileté děti, co se chtějí dívat na reality show o těhotných studentkách.

Hudební průmysl určitě o Naomi chudší není, takhle totiž zpívá víceméně každá schopnější hvězdička, ale zase na druhou stranu - ze všech modelek je Naomi zpěvačkou nejlepší.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy