Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Retro eXtra: Tohle je největší proměna desetiletí, dnešní sexsymbol Robin Thicke byl jako vlasatý hipík na kole hvězdou MTV!

+ Další 2 fotografie

Jsme z generace předrevolučních dětí, kteří si ještě pamatují MTV jako hudební televizi a nikoliv jako továrnu na píčoviny pochybné reality show pro vaše šestnáctileté děti, kde je hlavní hvězdou ta, která dostane k narozeninám nejvíc dárků nebo porodí první dítě.

Ještě na začátku nového tisíciletí tam běžely videoklipy a roku 2002 opanoval obě hudební stanice MTV a VH1 zarostlý vlasáč, který na kole mezi newyorskými taxíky rozvážel jako messenger kytice a balíky. Jmenoval se Robin Thicke (36) a jeho singl When I get you alone byla řádná pecka, běžela pořád dokola a nebyl snad nikdo, kdo tento klip neviděl.

S koncem roku 2002 přišel i konec Thickeho. Zpěvák se někam ztratil a mělo se za to, že se jedná o popovou hvězdu se syndromem jednoho hitu. Robina od té doby už nikdo pořádně nehrál, zmizel z povědomí a jen někde sem tam padla zmínka, že se oženil a má děti.

Rok 2013 bude ale v hudební historii asi označen jako rok comebacku desetiletí. Rádia a televize začaly hrát velmi populární song Blurred Lines, na YouTube ho vidělo víc jak 200 milionů lidí. „Kdo je ten fešák?“ ptali se všichni a my s nimi. Jméno Robin Thicke byla pro nás taková mlhavá vzpomínka, jako když ucítíte vůni, která vám připomene něco z dětství. Když ale Robin vystoupil s Miley Cyrus (21) na cenách VMA a předvedli oba pěkně oplzlou show, museli jsme se začít zajímat pořádně, co je to za chlapa.

Chvíli trvalo, než nám to došlo. Náš pubertální idol z newyorských ulic se za těch deset let změnil opravdu k nepoznání. I když si „jen“ ostříhal vlasy.

Související články

Další články