Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Retro eXtra: Sledujte rozhovor Terezy Pergnerové, když byla ještě dítě! Z jaké vzrušující mezinárodní hvězdy byla tehdy úplně na větvi?

„Hi, Lenny!“ tak tímto pozdravem začala mladičká Tereza Pergnerová v roce 1993 jeden z nejpamětihod­nějších rozhovorů své kariéry. Nebylo to však pro pořad ESO, který ji později katapultoval do moderátorských výšin, ale pro veřejnoprávní stanici ČT1. Oním vysněným idolem, se kterým pořizovala svůj vysněný rozhovor, nebyl nikdo jiný, než letos padesátiletý americký dredatý zpěvák Lenny Kravitz.

Šlo naprosto vidět, jak si Kravitz na začátku devadesátek Terezu podmanil svým sexappealem, od Lennyho si dokonce na závěr vyžádala i polibek. Kravitz přitom popřál všem Čechům, aby obstáli v dnešním problematickém světě, což není úplně jisté, zda se v současné době daří.

Ovšem dnes je bezmála čtyřicetiletá mistryně svého oboru Pergnerová spokojena se svým partnerem Jiřím Chlebečkem, se kterým vychovává pětiletou dceru Natálku. No a známý americký umělec? Ten mimo jiné proslul jako skladatel, producent a multiinstrumen­talista a zůstává doposud svobodným mužem, ač má již pětadvacetiletou dceru Zoë Kravitz.

Související články

Další články