Je to typ, o kterém kdy snila každá nejen fanynka. Slavný, bohatý, úspěšný, věrný své rodině a manželce, bez skandálů, pohledný, vzdělaný, s talentem a s titulem.

Pfúúúú.

Když Janka Ledeckého přestane bavit hudba a nikdo ho nebude už chtít poslouchat, zajistí rodině na chleba prací v advokacii. Zpívající, hrající a skládající doktor práv právě dnes slaví dvaapadesáté narozeniny a skoro těžko už si je vzpomenout na vlasáče, který do rozjuchané hudby na pomezí rocku, popu a reggae vlnil boky.

Kdo si nepamatuje kapelu Žentour, s tím bychom na pivo jít asi ještě nesměli. Ve své době přeslavné uskupení s hity jako Na ptáky jsme krátký, Všechno bude fajn nebo Pojď ven.

Žentour a Všechno bude fajn.

Nijak zvlášť ohromující texty, zato Janek v džínových kraťáskách, hudba, která vás zvedla ze židle, a v nynější době hodně nostalgická vzpomínka.

Ledecký nám trochu zestárnul a vlasy mu prořídly, ale mezi naše nejhezčí a hlavně nejcharismatičtější muže šoubyznysu patří pořád. Dcera Ester se mu taky dost povedla. Letos závodila ve snowboardu na olympiádě v Soči a táta Janek se dost stará, aby z nadějné sportovkyně byla ta vrcholová.