Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Retro eXtra: Nejvtipnější video ze SuperStar! Kuňkal Sámer zpackal notoricky známý song!

Rok 2004, nikdo netuší, jestli tenhle čerstvě plnoletý klučina chytne
příležitost za pačesy, nebo zmizí v zapomnění.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie
Psal se rok 2004 a běžela první SuperStar, která naprosto pobláznila Česko. O některých z finalistů jste už neslyšeli. A mladší generace nebude znát například jména Veronika Zaňáková nebo Petra Páchová vůbec. Pomalu už se zapomnělo, že i taková Aneta Langerová, držitelka Zlatého slavíka, vzešla z talentové soutěže. Na druhém místě se umístila Šárka Vaňková, která se proslavila vším možným kromě zpěvu, a třetí místo obsadil Sámer Issa.

Podařilo se nám v hlubinách internetu najít video, na kterém se v jednom z castingových kol Sámer Issa (29) pokouší zpívat písničku od skupiny Elán – Voda, čo ma drží nad vodou.

Tehdy osmnáctiletý mladíček z Děčína se postavil před porotu a předvedl hrozivý výkon, který porotci ve složení Ondřej Hejma (předseda), Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup, Milan Herman zhodnotili slovy: „To se poddá.“

Pravděpodobně málokdo tehdy čekal, že o jedenáct let později se z narozenin zmateného kluka stane letní party událost Prahy. Sámer oslaví 7. 8. ve velkém stylu třicítku a dnes je protřelý šoubyznysem. Dokonce natolik, že se rozhodl odletět v září na několik měsíců do Ameriky.

Tady to ale spíše vypadalo na odjezd domů do Děčína, a to s pěknou ostudou!

Související články

Další články