Dnes večer nás čeká druhý díl oblíbené reality show Robinsonův ostrov. Všech devatenáct soutěžících se rozdělilo na dva tábory. V jednom jsou pouze ženy a ve druhém muži. I když diváci mohli vidět na televizních obrazovkách prozatím teprve první díl, tak se už pomalu začínají vybarvovat některé osobnosti.

Jednou takovou je Karel Šimek. Někteří spoluhráči jsou z něj už po prvním díle naprosto na nervy a nemůžou Karla vystát. Potetovaný hráč působí jako naprostý suverén, který nemá s ničím problém, a je ho všude plno.

Už nyní je jasné, že tenhle týpek rozdělí fanoušky Robinsonova ostrova. Momentálně se na sociálních sítích objevily znepokojivé informace právě o Karlovi, který si měl adoptovat psa a když ho přestal bavit, tak se ho jednoduše zbavil.

„Falco byl před časem adoptován panem Karlem Š. Když ho pes přestal cca po měsíci bavit, vypustil ho ven a více se nezajímal. Falco byl odchycen a protože se vědělo, kdo ho měl v adopci, tak byl pan Karel opakovaně vyzýván, aby si psa vyzvedl v útulku. Ten sliboval a sliboval, nakonec napsal, že kolem Falca se svět netočí a pro psa si už nikdy nepřišel. Jen podotknu, že Falco už je nyní v novém milujícím domově,“ zní v příspěvku, který koluje českým internetem.

Ostatní lidé se jen přidávají a myslí si, že podle toho, jak se Karel v reality show chová, tak by to do něj klidně tipli. Co si o tom myslíte vy?