Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Řešení pro diváky vysazené proti Berenice Kohoutové: Další díly Tváře by měla uvádět její ňadra!

+ Dalších 19 fotografií
glosa
Pozorní a vlastně i nepozorní diváci show Tvoje tvář má známý hlas jistě nepřehlédli, že se na obrazovkách začala objevovat v pořadu FaceNews Berenika Kohoutová (27), která měla vtipně komentovat zákulisí a dění kolem Tváře. Bohužel výsledek byl naprosto žalostný. Berenika se snažila diváky opít lacinými pouťovými triky a křečovitými vtípky jako z druhořadé kolumbijské telenovely. Pokud by herečka dostala nabídku dělat něco podobného i v příštích řadách, tak by stálo za to pouvažovat nad tím, že by pořad uváděla pouze a jenom její výstavní prsa.

První nápad obsadit do pořadu FaceNews Bereniku Kohoutovou nebyl vůbec špatný. Na tuhle herečku se dá totiž nejenom koukat, ale podle sociálních sítí by se mělo jednat o vtipnou osobu, které jde humor přinejmenším lépe než Ondřeji Sokolovi (47).

Skutečnost ale někdy bývá jiná, což se bohužel potvrdilo i v tomto případě. Berenika měla jediný úkol. Zaujmout diváka a vtipně glosovat dění show Tvoje tvář má známý hlas. Z naprosto nepochopitelných důvodů to ale vnadná kráska vzala za úplně špatný konec.

Hřebíček trapnosti, kdy lidé okamžitě přepínali na jiné kanály a byli schopni se dívat raději na romantickou slátaninu od Rosamunde Pilcher, zasadila svému pořadu Berenika ve chvíli, kdy začala na televizních obrazovkách tak hystericky brečet, divně křivit svůj ksicht a tento horor ne a ne skončit.

Ani samotní diváci nechápou, proč dala přednost před nenuceným sarkastickým vtipem, kterým oplývá na sociálních sítích, křečovitým a laciným trikům, jak zaujmout diváka. A teď si pojďme na rovinu říct, co doopravdy diváci milují na téhle krásné herečce.

Ano, není to nic jiného než její prsa. Berenika má jednoznačně nejkrásnější prsa ze všech českých hereček pod třicet let, a proto není divu, že je čím dál tím více ukazuje v různých filmech a seriálech.

Nyní se schyluje k jasnému řešení pro další řady oblíbené Tváře. Tvůrci pořadu FaceNews by si Bereniku Kohoutovou měli nechat, ale moderovat by měla pouze její prsa.

  • Prsa Bereniky Kohoutové jsou lepší než rozmazaný a zkřivený obličej Bereniky Kohoutové.
  • Co je hezčího než houpající se trojky Bereniky Kohoutové?
  • Konečně se bude chtít na Tvář dívat i váš jinak zpruzený přítel.
  • Prsa Bereniky Kohoutové jsou nejlepší prsa!

Mohlo by vás zajímat

Další články