Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Reportérka čelí útokům poté, co ministryni Schillerovou načapala na angličtině

Reportérka čelí útokům poté, co ministryni Schillerovou načapala na angličtině
Zdroj: archiv L. Hrdličkové, CNN Prima
+ Dalších 8 fotografií
kritika
Reportérka CNN Prima News, která ministryni financí Alenu Schillerovou nachytala tzv. na švestkách, je pod palbou kritiky. Někteří její čin obdivují, někteří ji ale zatracují. Jak sama přiznala na svém Twitteru, ráda by už „smršť“, která se po odvysílání reportáže strhla, ukončila.

Lidé na reportérku Lucii Hrdličkovou dost nechutně útočí a dotazují se na věci, které jsou hodně za hranou. Blondýnka, která ve čtvrtek doslova přepadla vicepremiérku Schillerovou, když na ni začala mluvit anglicky, určitě nečekala, že jí lidé začnou vyhrožovat.

Reportérka se obhajovala

„Po obdržení dotazu, koho ze CNN jsem musela op*cat, bych ráda tu smršť (alespoň z mé strany) zakončila. V anglickém dotazu paní ministryni nacházíme veřejný zájem, který se budeme snažit vždy hájit,“ uvedla na svém Twitteru Hrdličková.

Hrdličková reagovala na vyjádření ministryně, že anglickým jazykem hovoří. Poté, co si s ní domluvila rozhovor a spustila na ni anglicky, se ale ukázalo, že na tom Schillerová s angličtinou přeci jen moc dobře není. Z rozhovoru totiž utekla a ztratila se v prostorách ministerstva financí.

Ministryně na sobě prý dře

Schillerová se poté k celé situaci vyjádřila na svém Twitteru. "Nejdřív mě z angličtiny zkoušela ČT. Hnali se za mnou s kamerou z Malostranského náměstí až na MF. Na úřadu na mě už čekala redaktorka Primy, která v žádosti o rozhovor o angličtině neuvedla ani slovo. Nebudu lhát, v ten moment toho na mě bylo moc. A odešla jsem. Možná chyba," napsala.

Alena Schillerová už se dříve na Facebooku vyjádřila, že na sobě tvrdě pracuje a v angličtině se zdokonaluje.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy