Michaela Šmídová začínala na TV Nova jako politická reportérka. Později se stala moderátorkou večerních zpráva na stanici Nova 2. Dnes je z ní paní Indráková, vzala si svého dlouholetého přítele Martina. Svatba proběhla v krnovském hotelu Cvilín. Nádherné fotky má na svědomí fotograf David Lerch.

„Z Krnova pochází můj manžel Martin, žijeme ale oba v Praze. Jmenuji se teď nově Indráková. Jsem aktuálně na konci 4. měsíce. Miminko bylo plánované, přivezli jsme si ho z dovolené v Thajsku. Takže jsme se svatbou spěchali, abych se ještě vešla do šatů, a organizovali ji dost narychlo, ale přesto se povedla,“ uvedla Míša pro eXtra.cz.

„Na Nově moderuji noční televizní noviny a politické diskuze, před dvěma týdny jsem ve speciálu shodou okolností komentovala svatbu Harryho a Meghan, tak jsem si teď svatební stres vyzkoušela sama. A stres nechyběl, ještě pět minut před obřadem venku pršelo, ale na obřad přestalo. Plus jsem do poslední chvíle tajila, že se vdávám, protože jsem nechtěla ještě prozrazovat, že jsem těhotná. Cítila jsem se ale i v šatech dobře a vydržela tancovat v šatech až do tří hodin ráno,“ uvedla šťastná novomanželka.