Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Řepkova matka: ERBOVOU UŽ NE! Ženou Tomášova života je Kačka Kristelová a řeknu vám proč

+ Dalších 14 fotografií
exkluzivní rozhovor
Maminka fotbalisty Tomáše Řepky (44) už rozhodně nechce mlčet o tom, co se jí děje před očima! Velmi ostře hovoří o Vlaďce Erbové (37). Ta si její slova za rámeček rozhodně nedá. Helena Švecová v exkluzivním rozhovoru také hovoří o Kateřině Kristelové. Co o ní říká?

Matka Tomáše Řepky (44) dlouho mlčela o tom, co se v rodině děje. Nechtěla svému synovi doma přitěžovat. Ale vše má svou hranici. Helena Švecová se rozhodla, že promluví s redaktory eXtra.cz. Našla si chvilku na rozhovor v klubu ACE, kde probíhal křest knihy Kapitán.

"Vlaďka Erbová? To je horor. Když se narodil Markus, tak ani nebylo jistý, zda dítě je Tomášovo, nebo někoho jiného. Ona měla asi tolik partnerů mimo Tomáše, že ten si nebyl jistý, zda je to jeho dítě, nebo není. Jednou jsme tam byli a Erbová mu řekla, že mu zahnula s Bahenským. Tak Tomáš šel na krevní zkoušku na určení otcovství. Zahýbala mu celou dobu, co s Tomášem byla. Ať se stará o děti a nenajímá si samé chůvy. Dělala si vždycky všechno, co chtěla. Bylo nám hrozně, když jsme byli na návštěvě v Černošicích a ona se o ty děti fakt nestarala. Fakt ne. Málem by nám ještě vynadala. Vstávala v 11, ve 12 hodin, přišla jak dáma… A ještě nám málem vynadala, že se nestaráme o děti. Já říkám, kdo je máma, ty, nebo my? Markuse jsem neviděla dva roky. Od jeho tří let. Když u nás Erbová byla naposledy, tak jsme děti hlídali celou noc. Ona šla někam pařit s kamarádkou," uvedla Řepkova matka pro eXtra.cz.

A také dodala, že si velmi váží Kateřiny Kristelové (39) a Renaty Řepkové. "S první Tomášovou manželkou jsem vycházela dobře. Když jsem za nimi jela do Itálie a nebo do Anglie, bylo to v pohodě. Renata se o děti starala a stará velmi dobře,“ uvedla Řepkova maminka o synově první manželce.

Ženou Tomášova života je ale podle maminky Kateřina Kristelová. S tou si paní Helena velmi rozumí a vidět to bylo i na večírku, na kterém Řepka křtil knihu Kapitán. "To je nejlepší vztah, co kdy měl. S Kačkou si rozumím a popovídáme si. S žádnou jsem si tak nepopovídala. A já vidím, že ten vztah je fajn. Tomáš se zklidnil a je vyrovnanější a není roztěkanej. Je úplně jinej," uvedla Tomášova matka s úsměvem na rtech. A řekla toho mnohem více...

CO SI MYSLÍ ŘEPKOVA MATKA O SYNOVĚ PRVNÍ MANŽELCE RENATĚ?

CO SI MYSLÍ O JEHO SOUČASNÉ PARTNERCE KATEŘINĚ KRISTELOVÉ?

CO NEJVÍCE ZAZLÍVÁ VLAĎCE ERBOVÉ A CO JÍ DNES VZKAZUJE?

SLEDUJTE EXTRA.CZ. CELÝ ROZHOVOR S MATKOU TOMÁŠE ŘEPKY PŘINESEME V PONDĚLÍ!

Související články

Další články