Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Řepkova holka z eskortu Silvie ukazuje perfektní břicho po císaři a má drsný vzkaz pro líné maminy!

Silvie je dračice!
+ Dalších 29 fotografií
Silvie Řeháková se ničím světoborným neproslavila. Tvrdila, že svedla fotbalistu Tomáše Řepku, a má fotky na stránkách, které nabízejí společnice. I tak si ale ráda hraje na velkou celebritu. Dokonce skrývala svoje těhotenství před novináři! Teď je ale v plné formě zpět a denně hází několik fotek na sociální sítě. Hlavně se chlubí, jak brzy se po císařském řezu dostává do formy.

Silvie Řeháková porodila nádhernou dcerku Sofii Nellu. Prý bylo těhotenství rizikové, což byl další z důvodů, proč svůj stav do poslední chvíle tajila.

Teď už ale svoje zlatíčko ukazuje celému světu. A nejen to. Silvie zase sklouzla k tomu, co umí nejlíp. Fotí se ve spodním prádle a ukazuje, jak rychle její břicho splasklo. „Výmluvy, že jsou ženský po dětech, NEEXISTUJÍ!“ To píše k fotce, na které se fotí den po císaři a její břicho vypadá opravdu dobře.

Takový je její drsný vzkaz ostatním maminkám. Ne každý má ale čas místo práce makat ve fitku, Silvie!

„Do osmého díky oblečení nikdo nepoznal, že jsem těhotná,“ říká. Dokonce ve 4. měsíci fotila rajcovní fotky v podvazcích!

Naposledy se ukázala 5 dní po císařském řezu a opět zaperlila. „Děloha se bude ještě smrskávat (takže břicho se bude zmenšovat). Jen co to půjde, chci svou postavu opět do topu,“ těší se Silvie.

Mohlo by vás zajímat

Další články