Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (43) vzal svoji lásku Kateřinu Kristelovou (37) na romantický výlet do Říma, který je, jak se zdá, pro něj osudovým. Nejenže sem vzal všechny své lásky, ale také v Říme trávil mnoho času v dobách, kdy ještě působil ve fotbalovém klubu ACF Fiorentina ve Florencii. I přesto, že za celý svůj život utratil většinu svých vydělaných peněz, na žebrotu to rozhodně nevypadá, jak někteří zlí jazykové tvrdí.

“Nařčení z toho, že jsem bezdomovec je dost úsměvné… Kdyby se takhle měli bezdomovci, to bychom na tom byli líp jak Švýcaři…” zareagoval Řepka pobaveně na obvinění z toho, že je kvůli Vlaďce Erbové (35) bez domova.

Jak se podle fotek zdá, s Kateřinou to je čím dál tím vážnější. Nejdříve tento pár svoji lásku bedlivě tajil a dnes? Tomáš je natolik odvážný, že svoji krásnou dámu dokonce fotí po ránu jen ve spodním prádle na rozestlané posteli. Na první pohled je vidět, že se v ní dost řádilo…

“Očima mýho kluka…” napsala jednoduše Kateřina. Jak je vidět, láskou ženy jen a jen kvetou, přesně tak, jak to vidíme u zamilované Kateřiny.