Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Řepka zvěčnil Kristelovou po divoké noci plné lásky! Tohle tělo si náležitě hýčká!

Pohled, který potěší snad každého muže…
Zdroj: instagram
+ Dalších 25 fotografií
Jeden z nejvíc zamilovaných párů českého showbyznysu Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová vzali Itálii útokem! Tolik romantiky na jednom místě nikdo od bouřlivého Řepky nečekal...

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (43) vzal svoji lásku Kateřinu Kristelovou (37) na romantický výlet do Říma, který je, jak se zdá, pro něj osudovým. Nejenže sem vzal všechny své lásky, ale také v Říme trávil mnoho času v dobách, kdy ještě působil ve fotbalovém klubu ACF Fiorentina ve Florencii. I přesto, že za celý svůj život utratil většinu svých vydělaných peněz, na žebrotu to rozhodně nevypadá, jak někteří zlí jazykové tvrdí.

“Nařčení z toho, že jsem bezdomovec je dost úsměvné… Kdyby se takhle měli bezdomovci, to bychom na tom byli líp jak Švýcaři…” zareagoval Řepka pobaveně na obvinění z toho, že je kvůli Vlaďce Erbové (35) bez domova.

Jak se podle fotek zdá, s Kateřinou to je čím dál tím vážnější. Nejdříve tento pár svoji lásku bedlivě tajil a dnes? Tomáš je natolik odvážný, že svoji krásnou dámu dokonce fotí po ránu jen ve spodním prádle na rozestlané posteli. Na první pohled je vidět, že se v ní dost řádilo…

“Očima mýho kluka…” napsala jednoduše Kateřina. Jak je vidět, láskou ženy jen a jen kvetou, přesně tak, jak to vidíme u zamilované Kateřiny.

Související články

Další články