Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Řepka z vězení napsal, co si myslí o exmanželce: Reakce Vlaďky Erbové je jasná

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Tomáš Řepka (45) poprvé promluvil z věznice, kde už kroutí tři měsíce uložený nepodmíněný trest, a v odpovědích na otázky eXtra.cz formou dopisu se rozepsal i o své exmanželce Vlaďce Erbové (38). Jak ta na jeho ostrá slova reaguje? Vlaďka byla hodně stručná.

„Obklopil jsem se konkrétními lidmi, kterým jsem věřil a kteří mě podrazili a snažili se několik let dostat mě tam, kde teď právě jsem. Jednou z nich, kterým na tom záleželo nejvíc, je moje bývalá žena Vladimíra Erbová. Doneslo se mi, že se vyjádřil i Zdeněk Bahenský Vyjadřuju mu tímto podporu, vím, jak Erbová manipuluje a o co jí ve skutečnosti jde, aby děti nenáviděly svoje táty. Sám jsem byl svědkem (a bylo to mockrát), když u předávání její a jeho dcery asistovala policie. Tento člověk žít v klidu neumí a bez médií už vůbec ne. Ale jsem rád, že se karta obrací,“ napsal mimo jiné Tomáš Řepka (45).

„I tady se mi pár jedinců směje, co jsem si to vzal a že jsem se musel zbláznit. Je tady pár lidí z Mostu a taky mají nedobrou zkušenost. Vím, jak této osobě dělá dobře mediální zájem, proto o ní dál mluvit nechci. Karma to řeší za mě. Největším mým trestem je, že s ní mám syna,“ uvedl také. Celé prohlášení o Erbové si můžete přečíst zde

Názor

Je logické, že jsme o reakci požádali i tu, proti níž se bývalý fotbalista jasně vymezil. Odpověď byla velmi stručná a naprosto jasná. „Dobrý den. Já cizí poštu nechci číst. Ať máte fajn den,“ napsala Vlaďka Erbová (38).

Tomáš Řepka od soudu dostal ve finále dvouletý nepodmíněný trest. Z toho se ale později odečetlo 293 dní za stejný počet odpracovaných hodin veřejně prospěšných prací Ty Tomáš Řepka dostal za neplacení vysokého výživného, na které prý ve své současné finanční situaci neměl peníze. Díky zmírnění trestu už v listopadu může žádat o propuštění na podmínku.

Jak se mu ve vězení daří? Jak vychází s dalšími odsouzenými? Přečtěte si i první část rozhovoru

Sledujte portál eXtra.cz, připravujeme další část rozhovoru s Tomášem Řepkou.

Související články

Další články