Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Řepka si nechal vytetovat Kristelovou: Pro Erbovou se místo na jeho těle nikdy nenašlo

+ Dalších 10 fotografií
láska až za hrob
Mezi Tomášem Řepkou (44) a Kateřinou Kristelovou (39) kvete pěkný vztah. Tento pár při sobě drží. I když jsou spolu už delší dobu, jejich zamilovanost nevyprchává. Tomáš se nyní rozhodl, že si Katku vytetuje. To v minulosti u žádné jiné ženy neudělal. Ani u Erbové...

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová tvoří jeden z nejsledovanějších párů Česka. Za svou lásku se nestydí a na sociálních sítích ji sdílí i se svými fanoušky. Pár v únoru oslaví výročí dvou let vztahu, oba si jsou jistí, že jeden ve druhém našli spřízněnou duši a že spolu stráví zbytek života. Tomáš Řepka dal Kateřině jeden z nejromantič­tějších dárků, jaké si člověk jen dovede představit – nechal si její podobu zvěčnit.

Za necelé dva roky vztahu spolu Tomáš a Kateřina prožili jak špatné, tak radostné události. Obzvláště po letošním roce si jsou jistí tím, že spolu přečkají opravdu všechno. Kateřina není první důležitou ženou Tomášova života, je ale první, kterou si nechal vytetovat.

Tomáš Řepka je známý právě i tím, že jeho tělo pokrývá spousta obrázků. „Na těle mám vytetovaný všechno, co ve mně zanechalo stopu a nelituju, že jsem to zažil, všechny svý týmy, symboly, Spartu. Vím už tak rok, když jsem si ověřil, že Kačka je ženská, která se mnou ustojí všechno a je držák a bude se mnou, ať už se stane cokoliv, a v mým životě se cokoliv stát může. Proto na moje tělo patří. Vybral jsem si fotku, kde je taková, jakou ji mám nejradši. A povedlo se to. Dělal mi to člověk, kterej umí portréty nejlíp v Praze. Můj tatér Tomáš je šaman, netetuje jen tak někoho, hodně se rozmejšlí a i tady si počkal, až situace dozraje, a pak řekl, že teď už jo. Že teď mi ji vytetuje rád,“ vyjádřil se fotbalista ke svému poslednímu tetování.

Kateřinu naprosto zaplavilo štěstí. „Byla jsem dojatá a měla obrovskou radost, protože ze začátku vztahu, když jsme na téma tetování, co Tomáš má, narazili, mi sám řekl, že by si ženskou nikdy vytetovat nedal, a já s ním souhlasila, protože mi to vždycky přišlo definitivní a člověk musí být strašně pevně rozhodnutý. Pak svůj názor změnil a překvapil mě. Asi by s tím vydržel až pod stromeček, ale protože syknul, kdykoliv jsem se jeho ruky dotkla, musel s tím ven,“ sdělila nadšená Kristelová.

Pokud chcete vidět, jak na tetování reagují fanoušci, podívejte se na instagramový profil Katky Kristelové.

Mohlo by vás zajímat

Další články