Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Řepka ostře kritizuje reprezentanta Součka! Přeceněná bramboračka a nesmyslný plat

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
fotbal
Tomáš Řepka (46) se těšil, že po návratu na svobodu začne pořádně sledovat a glosovat český fotbal. A začal hodně ostře. Na svém Instagramu tvrdě zkritizoval slávistickou oporu Tomáše Součka (24). Prý to není špatný hráč, ale patří mezi nejvíce přeceněné hráče v Česku.

„Kdo je podle vás v současné době nejpřeceňovanějším hráčem české ligy? A nehledejte jen mezi sparťanama,“ ptal se Řepka (46) na svém instagramovém účtu. A fanoušci začali sázet jedno jméno za druhým.

Nejdříve padlo jméno Libor Kozák. I když nyní nastupuje za Spartu, Řepka ho nešetřil. „Nechápu, proč nepotvrzuje kvality z anglické a italské ligy,“ poznamenal Řepka.

Tomáš Souček bere velké peníze

Nejvíce se ale řeč točila kolem slávisty Součka. Ten v současné době patří i mezi největší opory reprezentace a čeká se, že EURO 2020 by mu mělo sednout a otevřít vrátka do velkého klubu.

„Já netvrdím, že není dobrej na naši bramborovou ligu. Ale plat, který berou tito hráči, mi přijde v rámci soutěže neadekvátní,“ souhlasil Řepka s fanoušky, že Souček patří mezi hodně přeceněné borce.

Na mušku se ale dostal i sparťanský obránce Semih Kaya. Turecká hvězdička bere v Česku mimořádný plat, ale formu nemá. Kaya i Souček berou přibližně 3,5 milionu korun měsíčně.

Masopust se dočkal zastání

Řepka se ale zastal Martina Frýdka a Lukáše Masopusta. Frýdka oceňuje za bojovnost. A Lukáš Masopust prý talent má a ještě ukáže, že fotbal hrát umí.

Budete sledovat EURO 2020? Měl by kapitánem být Souček? Nebo máme lepší hráče? Svůj názor nám můžete sdělit v diskuzi.

Související články

Další články