Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová prožila nejkrásnější oslavu narozenin: Řepkova tvář nechyběla

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
narozeninová párty
Tomáš Řepka (45) si odpykává trest v plzeňské věznici na Borech, nezabránilo mu to však oslavit kulatiny milované partnerky Kateřiny Kristelové (40). Vystrojil jí nádhernou oslavu, na které navzdory očekáváním jeho tvář nechyběla. V proslulém pražském baru Kozička si totiž hosté nasadili fotbalistovu masku!

„Děkuju ti za oslavu, lásko,“ radovala se Kateřina Kristelová (40) na Instagramu. Přestože čtyřicátiny měla už ve čtvrtek, s nejbližšími slavila až o den později. V pražském baru Kozička teklo šampaňské proudem a moderátorka si užívala „přítomnost“ svého partnera Tomáše Řepky (45).

Ten sice sedí na plzeňských Borech, ale Kristelová si vystačila s jeho podobiznou, kterou si hosté nasazovali na obličej. Na zadních stranách několika masek jí pak přátelé napsali dojemná narozeninová přání.

Katka je děvče jako květ

„Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, pohody, radosti a hlavně lásky! Ať se ti daří a jsi spokojená. Tobě, Kaludince a Tomášovi!“ znělo jedno z nich. „Katka, děvče jako květ, slaví právě čtyřicet. Prošla spoustou žití, stezek, nikdo by jí ten věk neřek. Pořád je to děva lepá, čeká na ni věrně Řepa. Ještě furt se může smát, je jí -cet, ještě ne -sát,“ popřál Kateřině další z blízkých.

Kristelová původně věřila, že už Tomáše na svoje narozeniny bude moct políbit. Nakonec si ale musela vystačit jen s jeho papírovou tváří, protože soudce 11. listopadu zamítl fotbalistovu žádost o předčasné propuštění. „Tomáš zažil v životě hodně těžkých zápasů, dá i druhou půli, kterou nastupuje,“ prohlásila ke zdrcujícímu verdiktu Kateřina.

Mohlo by vás zajímat

Další články