Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Renému a Petrovi hrozily existenční problémy: Dnes se bavíme o salátech, vtipkují

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
změna
Dva kamarádi Petr a René byli účastníky středeční proměny v pořadu O 10 let mladší. Jistě mnohé z vás překvapilo, jak neuvěřitelně tito životem zkoušení vousáči prokoukli. Opravdu na ně byla radost pohledět a změna byla tak velká, že je vlastní rodina skoro nepoznala. Jak se žije kamarádům dnes? Pokračují v hubnutí, nebo se vrátili do starých kolejí?

Reného a Petra, kteří se znají téměř celý život, ale každý bydlí na jiném konci republiky, přihlásila do pořadu Reného dcera Dominika. Už se nemohla dívat na to, jak táta jenom dře v práci, neužívá si života a zanedbává svůj vzhled. René, který byl v insolvenci a splácí velké dluhy, si s sebou do proměny vzal kamaráda Petra, který má podobný osud jako René. Rozvod, dluhy, alkohol.

To se na sympatických kamarádech velmi podepsalo. Scházely jim zuby, trpěli nadváhou a lidé jim na ulici tipovali až o 15 let víc.

To se ale po proměně změnilo. Z Petra a Reného se stali neuvěřitelní štramáci, které kolemjdoucí tipovali na majitele firem s věkem kolem čtyřicítky. Vydrželo pánům nadšení ze změny i po natáčení? Je až neuvěřitelné, jak to oba dva nakoplo.

Petr i Renda hubnou i dál po natáčení, chodí cvičit a dodržují zdravý jídelníček. „Kdo by to byl řekl, že se budeme bavit o mrkvovém salátu,“ zavtipkoval Petr. Ten ze svého jídelníčku vyškrtl chipsy, tyčinky, sladké a pečivo.

Kamarádi přiznávají, že se mezi sebou hecují a posílají si výsledky svého snažení v hubnutí. Z obou čiší velká pohoda a Petr navíc oznámil, že se budou s přítelkyní v příštím roce brát.

Tak tato proměna se opravdu vyplatila. Je vidět, že člověk kolikrát potřebuje jen nakopnout, aby v sobě našel ztracenou vůli.

Mohlo by vás zajímat

Další články