Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Renée Zellweger slaví 51: Přibírání kvůli filmu a otřesná plastika ji přiměly k sázce na přirozenost

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
proměny
Renée Zellweger slaví 51. narozeniny. Herečka za svou dlouholetou kariéru prošla mnoha proměnami, z nichž některé nesnášela úplně dobře. První velká změna přišla už v roce 2001, kdy za normálních okolností velmi štíhlá Renée přibrala kvůli roli Bridget Jones. Váhový přírůstek pro ni ale nebylo jednoduché psychicky ustát. Jakými dalšími proměnami prošla a k čemu jí pomohly?

Ačkoliv se nedá hovořit o tom, že by měla na kontě nespočet filmů, dokázala si Renée Zellweger vybudovat kariéru a získat ocenění, po kterých jiní, i mnohem aktivnější herci léta touží. Nejvíce ji proslavila hlavní role ve filmu Deník Bridget Jones, kvůli které ale musela obětovat to, na co je nejvíc pyšná - štíhlou postavu.

Přibírání kvůli filmu

Zellweger je známá tím, že hodně sportuje a stravuje se velmi zdravě. Na svém těle si dává velmi záležet. Nabídku na roli oplácané Bridget Jones ale nemohla odmítnout, bylo totiž jasné, že snímek natočený podle knižního bestselleru bude hitem. Musela se tak svých návyků na čas vzdát a přibrat.

Po natočení prvního snímku, který si především mezi diváky něžného pohlaví získal velkou oblibu, znovu zhubla na svou váhu. Pro druhý díl ale musela přibrat ještě víc a kila navíc snášela jen těžko. Navíc se jí i podstatně hůř vracelo na původní váhu. Rozhodla se proto, že pokud má ještě někdy Bridget hrát, už nikdy kvůli roli nepřibere.

Plastika

Jakkoliv usilovně sama Renée Zellweger popírá, že by kdy podstoupila jakýkoliv estetický zákrok, v roce 2014 si jen málokdo nevšiml její hrůzné proměny z modrooké krásky ve vyžehlenou podivnou paní. Lidé dokonce měli problém ji na červeném koberci poznat a mnozí nechtěli ani věřit tomu, že je to skutečně ona.

Bylo evidentní, že Zellweger není připravená na přibývající roky a všichni si už pomalu mysleli, že s grácií rozhodně stárnout nehodlá. Zdá se ale, že vstala jako fénix z popela a uvědomila si, že fanoušci ji mají nejraději tak, jak ji znají - přirozenou. Proto když se letos ukázala na předávání cen Oscar, ze kterého si mimochodem jednu sošku sama odnesla, byla konečně znovu podobná svému dřívějšímu já. Na její proměny se podívejte v galerii.

Související články

Další články