Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Renée Zellweger má narozeniny a děsí vzhledem. Slavná Bridget zmizela v nenávratnu

Renée se nám trošku změnila.
+ Další 4 fotografie
Americká herečka Renée Zellweger dnes slaví 49. narozeniny a se stárnutím se zřejmě těžko vyrovnává. Množství plastik na jejím obličeji způsobilo, že ji veřejnost nepoznává. Proslavila ji trilogie věčné smolařky Bridget Jones. V prvních dvou dílech se mohla chlubit neobyčejnou krásou. V tom posledním už jí botox pomalu nedovolil se usmát.

Devětačtyřicáté narozeniny slaví herečka Renée Zellweger, kterou muži kdysi obdivovali pro její osobitou krásu. Po té už ale nejsou ani památky. Pod hromadou plastik se změnila k nepoznání a svým zjevem spíše děsí.

Proslavila ji trilogie filmů o Bridget Jones, která ne a ne narazit na toho pravého. Herečka kvůli roli smolařky tloustla a po jednotlivých dílech zase hubla a způsobovalo jí to prý vážné žaludeční problémy. V třetím díle Dítě Bridget Jones už jí botox nedovolí se pomalu ani usmát. Okolí se herečky spíše děsí.

Snad se Renée brzy srovná a pokusí se už stárnout přirozeněji, pokud to ještě jde.

Mohlo by vás zajímat

Další články