Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Renée Zellweger došla trpělivost: Žádné plastiky nemám, jsou to jen fámy

Renée Zellweger došla trpělivost: Žádné plastiky nemám, jsou to jen fámy
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
nepřirozenost
Renée Zellweger (50), která se do paměti diváků nesmazatelně zapsala jako oplácaná Bridget Jones, stále popírá, že by podstoupila jakoukoliv plastickou operaci. V roce 2014 se její obličej velmi změnil a i podle plastických chirurgů byl nepřirozený a jen málo podobný obličeji, jaký měla dřív. Zellweger v rozhovoru pro rádio SiriusXM promluvila o tom, jak ji neznámí lidé přímo před ní pomlouvali v metru, a o tom, co si o spekulacích ohledně své tváře myslí.

„V roce 2014 jsem v londýnském metru seděla vedle dvou lidí, kteří se přímo vedle mě bavili o mém vzhledu. Bylo to neskutečně ponižující. Mluvili o Hollywoodu a o tom, že všechny herečky jsou bláznivé. Nejvíce prý já,“ uvedla Renée Zellweger v rozhovoru.

To, jakým způsobem se lidé o herečce přímo před ní bavili, napovídá tomu, že ji nepoznali. Byla přímo vedle nich a poslouchala o sobě velmi nepěkné věci. „Ta žena se toho muže ptala, jak jsem mohla něco takového udělat. Říkala, že pokud si myslím, že na mně plastiky nikdo nepozná, tak jsem velmi naivní, protože vypadám jako úplně jiný člověk,“ řekla Zellweger a doplnila, že byla ráda, že bude za chvíli vystupovat.

Na negativní komentáře na svou osobu si herečka prý už zvykla, ale připustila, že v minulosti ji velmi trápilo, jak o ní lidé mluví. „Mám svých starostí dost, nevím, kam dřív skočit, dnes už mě žádné řeči nerozhodí,“ dodala.

Renée dodnes tvrdí, že žádnou plastickou operaci nikdy nepodstoupila. Jejího nepřirozeného vzhledu si nevšimli jen fanoušci, ale komentovali ho i plastičtí chirurgové, podle kterých její obličej vypadá velmi strnule. „I kdybych zákrok podstoupila, nikomu by do toho nic nebylo. Ale já jsem to neudělala, nešla jsem na plastiku, nešla jsem na tak často probíranou operaci očí. Jsou to fámy,“ zakončila herečka, která si kvůli svému vzhledu vyslechla a přečetla o své osobě mnoho.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy