Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

René ze Svatby na první pohled: Natálko, nekecej, teď vám řeknu, jak to bylo doopravdy

S Reném to nevyšlo.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
zpověď
René Vrábel byl jedním z účastníků první řady reality show Svatba na první pohled. I přesto, že mu vztah s jeho „manželkou“ Petrou nevyšel, i nadále zůstali dobrými přáteli a vzájemně se vídají. Před pár dny na streamu Natália Mykytenko prozradila, že občas na diváky museli hrát menší hru. René se tedy rozhodl, že vše uvede na pravou míru a na toto téma se na sociálních sítích pořádně rozepsal.

Prvním párem, který se divákům představil v novém experimentu Svatba na první pohled,, byla Natalia Mykytenko a František Gebr

Jejich vztah nakonec nedopadl, a to přesto, že se ve finále rozhodli spolu zůstat a dát vztahu šanci. Sympatická Natálka před pár dny na streamu redaktorky Super.cz Gabriely Wolfové prozradila, že občas museli na diváky hrát trochu divadlo.

"Věděli jsme to hned. Museli jsme trošku hrát kvůli divákům, aby se měli na co těšit. Jinak nevím, proč bychom museli hrát takovou v uvozovkách hru, nikomu z nás se to nelíbilo, chtěli jsme být od začátku upřímní. Ale asi to mělo větší efekt a vyšší sledovanost," rozpovídala se.

Další ze čtyř účastníků byl fešák René Vrábel, kterému bohužel také nevyšel vztah s Petrou Malíkovou, se kterou se vzali před očima diváků na televizních obrazovkách. Natálčina slova se patrně Reného dotkla, a tak se rozhodl, že na sociálních sítích promluví.

Od začátku to nebylo jednoduché, ale byl to experiment

"To, že jsme herci, už jsem se dočetl. Co za herce jde do reality show? Nebylo by to plýtvání talentem? My, a snad můžu mluvit za všechny zúčastněné, jsme do toho šli s tím, že chceme někoho poznat, někoho, kdo pro nás bude ten pan nebo paní dokonalá. Trošku naivní nejspíš. A našli? Těžko říct. Ne proto, že bych nevěřil vědě, ale proto, že nevím, jestli někdo takový je," popisuje.

"Od začátku to nebylo jednoduché. Svatební cesta s někým, koho neznáte. Společný hotel, společná postel, hodně společného času. Možná je to na někoho moc. Ale bez toho by to nebyl experiment," pokračuje.

"Píšu tohle hlavně kvůli tomu, že bych se chtěl zastat těch, co do toho šli s upřímným odhodláním. S tím, že chtějí někoho poznat. S tím, že sami věděli, že nejsou dokonalí, a dali šanci tomu nedokonalému, co stál u toho obřadu s nimi. Já věděl, že to asi prohraji, ale neměl jsem žádnou jinou možnost než dál experimentovat. Dal jsem do toho všechno a jsem na sebe pyšný. Věřím, že nejsem jediný. Ať už je experiment sebevíce kontroverzní, šel bych do toho znovu," dodal.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy