Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

René Decastelo pro eXtra.cz: Na podvádění nejsem. Jak jsem Evě představil Evu

Eva Korniová Jung a René Decastelo
Zdroj: Se souhlasem Evy Korniové Jung
+ Dalších 10 fotografií
VYJÁDŘENÍ

Rozvod Evy Decastelo (43) a jejího muže Reného (48) je na spadnutí, a i když oba opakovaně veřejně tvrdí, že mezi nimi není žádná zášť a vše probíhá v klidu, stále se každou chvíli najde někdo, kdo má za špatnou jednu nebo druhou stranu. Publicista to třeba schytává za novou přítelkyni. Co k tomu řekl eXtra.cz?

Eva Decastelo: Šance na klidný rozvod?

Dvorní scenárista Primy René Decastelo asi týden poté, co manželka Eva Decastelo zveřejnila krach jejich manželství, na veřejnost předstoupil s novou láskou, ragbistkou Evou Korniovou Jung (41). A i když sama jeho žena se dušovala, že za rozvod nemůže nikdo cizí, dostává René od některých nálož za to, že měl podle nich „opustit ženu i s dvěma dětmi“.

„Poznali jsme se až ve chvíli, kdy to na obou stranách, na Reného i mé, bylo vyřešené,“ tvrdila přitom pro eXtra.cz i Jung.

René Decastelo: Na podvádění nejsem

Nyní po smršti útoků René zareagoval na pár otázek naší redakce. A znovu zopakoval, že mezi ním a jeho ještě stále manželkou nebude žádná válka. „Děti jsou na prvním místě. A my se fakt nemáme vzájemně za co mstít. Prostě jsme poslední roky žili jiný životy,“ vysvětlil našemu redaktorovi.

Podle dostupných informací je v rodinné vile v pražských Modřanech, odkud se před časem přestěhoval, stejně kvůli ratolestem pečený vařený a manželé si kvůli nim mají ve všem vycházet vstříc.

René později reagoval i na dotazy ohledně své nové Evy. Nepopírá, že ji skrz tréninky dcery Zuzanky zaregistroval už dřív. „Samozřejmě se známe z basketu. Ale s první Evou jsme o problémech mluvili už mnohem, mnohem dřív, než jsme se s druhou Evou poznali blíž,“ připomíná muž, který se také obšírně vyjádřil na svém Instagramu.

A byl snad tedy v manželství nevěrný? To striktně odmítá.

„Radši jsme si to (s Evou Decastelo – pozn. red.) říkali, teda já jí, protože na nějaký podvádění moc nejsem. Takže o Evičce jsem jí řekl hned. A v tu dobu už jsme věděli, že spolu nebudeme,“ doplnil René Decastelo pro eXtra.cz závěrem.

Naše redakce získala nedávno také první fotky nového páru. Eva Korniová Jung, sama maminka čtyř dětí, od devatenáctiletého mladého muže po pětiletou slečnu, vypadá krásně a René vedle ní působí velmi zamilovaně.

Jen se prý ještě nezasnoubili, i když to tak vypadalo, dle prstýnku s briliantem


Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy