Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Renato Salerno navštívil Like House: Ve vile se zranil a odcházel celý od krve

Renato navštívil Like House.
Zdroj: se souhlasem Renata Salerna
+ Další 3 fotografie
celebrity

Hvězda pořadu Zlatá mládež Renato Salerno se ve vodách showbyznysu a médií cítí jako ryba ve vodě. Nejenže vydal druhý song svého alba Hotmaker, kde se vyobrazuje jako gay produkt z tehdejší doby, ale také zavítal do vily Like House 3, kde se ujal soutěžících jako módní guru a kritiky se rozhodně nebál. Doupě influencerů bohužel neopouštěl bez úhony, naopak si během nočního řádění přihodil krvavé zranění, které stále léčí. Redakci eXtra.cz popsal svůj pobyt ve vile, promluvil o nedávné slovní šikaně soutěžících, ale také uvedl na pravou míru, proč by se do podobné show nepřihlásil.

Renata Salerna si mnozí pamatují jako účastníka dvou řad pořadu Zlatá mládež. Nedávno navštívil jako host, ale také módní kritik reality show Like House 3, kde komentoval oblečení soutěžících přímo před jejich zraky. Ve vile zůstal až do noci a jak už to tak v Like House bývá, nespalo se ani tentokrát. Renato si jako suvenýr odnesl i nepříjemné zranění.

"Řekl jsem Davidovi, ať nastaví ruku, dal jsem mu tam tužidlo a vyzval jsem ho, ať ho dá Lukášovi do vlasů. On to udělal a pak se všechno hrozně rychle rozjelo," popsal redakci eXtra.cz Renato se slovy, že po sobě následně házeli kostky ledu a vylévali po sobě alkohol. Následkem řádění pak bylo zranění kolene, které si neodnesl nikdo jiný než Renato a vilu tak opustil celý od krve.

"S kolenem jsem musel po pádu na rentgen, problém je v tom, ze se to bude muset ještě doléčovat. Není to nic dramatického, ale nemohu ho teď zatěžovat."

Renato se ve vile seznámil se všemi hráči. Kdo ho překvapil a co ho naopak nepotěšilo?

"Ta atmosféra je tam příjemná a přátelská, pokud se nepohádají, jak to také umějí. Sympatická mi byla Liuba nebo Dominika Myslivcová, se kterou se znám z minulosti, takže to bylo příjemné setkání. Lukáš Tůma mě překvapil, že je v pohodě. Nedá se říct, že je někdo vyloženě špatný, všichni jsou veselé kopy. Ale musím říct, že mě nemile překvapilo, jak byl Sebastian zlý na Liubu. Nemám rád, když někdo takhle pouští hrůzu, je to zbytečné," říká se slovy, že favority na vítěze má dva, a to Vojtu nebo Lukáše.

Já se nikam hlásit nehodlám, říká

Svou účast by si ale v podobné české reality show nedokázal představit. "Rozhodně bych se nikam nepřihlašoval, u mě nejde o slávu, ale o nabídku a peníze. Sám se do ničeho hlásit nehodlám, ať už Survivor nebo pořady o vaření pro mě nejsou atraktivní. Sympatické pořady jsou třeba v Německu. Baví mě módní pořady, my tady sice máme nákupní maniačky, ale tam nakupují Jaruny a Heduny z Horní Dolní, je to televizní dno. V Prostřenu také vaří pomalu samá individua, snad jen jednou za měsíc jsou tam slušní lidé s krásnými recepty. Ne že udělají sekačku s broskví, rozdají dva body a dají si kudlu do zad," dodal.

Nový homoerotický klip

Renato také představil světu svůj druhý singl z alba Hotmaker. Videoklip Domino odhaluje démony noci a nese poselství, že lidé by se měli mít pořádně na pozoru, koho si zvou domů.

V dnešní době je tuze snadné objednat si živou společnost do bytu stejně tak jako večeři. Ovšem z lahodného dezertu v podobě potěšení se může vyklubat noční můra. Renato ve svém novém videoklipu Domino znázorňuje "callboye", kterého si v příběhu, dobově zasazeném do Prahy v 90. letech, zavolá domů boháč. V průběhu laškovné konverzace však dojde v nestřeženém okamžiku při dolévání sklenice šampaňského k užití omamné látky, boháč usíná a běhna s vidinou jednorázového zbohatnutí začne úřadovat. Jak by to ale bylo v reálném světě? V dnešní době dating apps, kdy se párkrát "zaswajpuje," domluví se návštěva a kouzlo okamžiku může být vykonáno. Ale co když si domů pozvete dáreček, na který jen tak nezapomenete?

Kdo bude ten špatný? Ta děvka, která si zve domů jednorázovky a vykradli ji? Na děti a teenagery je brán speciální ohled, ale kdo varuje naivní dospělé jedince, kteří touží po lásce? Byť na pár desítek minut? Toto společenské téma vyobrazené v Renatově klipu by se mělo otevřít a diskutovat o něm, protože se jedná o reálnou nástrahu dnešní doby. Klip má, zdá se, spravedlivý konec. Ovšem jak pro koho. Nový videoklip Renata Salerna je právě na YouTube.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy