Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Renata Langmannová se pochlubila přitulenou fotkou a historkou s Donaldem. A co naše další krásky?!

Renata se hodně tulila k Donaldovi…
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Výhra v prezidentských volbách Donalda Trumpa (70) doslova rozdělila svět (i Pražský hrad Ovčáček x Zeman) na dva tábory. Ti první jsou uraženi, že nevyhrála Hillary i přes to, že do kampaně narvala neuvěřitelný balík...1 miliardu dolarů (které mohla raději věnovat sirotkům a dětem, na kterých kampaň postavila). A ti druzí slaví a jsou šťastní, že do čela USA nastoupil někdo, kdo nechce válčit s Ruskem.

V našem česko-slovenském showbyznysu se najdu i tací, kteří měli to štěstí Donalda Trumpa poznat osobně a prohodit s ním pár vět. Ivanu Trump nepočítáme.

Renata Langmannová vyhrabala fotku z Miss Universe 2006, kde reprezentovala jako čerstvá vítězka Miss Českou republiku. “Slezte z toho lustru, Donalde… aneb Když se neskutečné stane realitou…,” svěřila se s úsměvem Renata.

Její kolegyně a také bývalá Miss Lucie Křížková zavzpomínala. “Ráno jsem si říkala, že se můžu jednou vnoučatům ‚chlubit‘, že jsem klábosila s prezidentem Spojených států. Kdo by to byl tehdy řekl.” Lucie asi neviděla jeden z dílů The Simpsons z roku 2000.

Ale abychom nezapomněli na naše východnější přátele, i na Slovensku je Miss, která je dnes hrdá na to, že se s Donaldem na Miss Universe seznámila. Miss Slovensko 2009 Denisa Mendrejová. “Takže já mám fotku s Mr. President, Miss Universe 2009,” svěřila se na sociálních sítích tato úspěšná slovenská modelka.

Kdo další vyštrachá nějakou fotku s Donaldem? Tipujeme Andreu Verešovou (36), protože po právech v Plzni je už možné vše!

Související články

Další články