V našem česko-slovenském showbyznysu se najdu i tací, kteří měli to štěstí Donalda Trumpa poznat osobně a prohodit s ním pár vět. Ivanu Trump nepočítáme.

Renata Langmannová vyhrabala fotku z Miss Universe 2006, kde reprezentovala jako čerstvá vítězka Miss Českou republiku. “Slezte z toho lustru, Donalde… aneb Když se neskutečné stane realitou…,” svěřila se s úsměvem Renata.

Její kolegyně a také bývalá Miss Lucie Křížková zavzpomínala. “Ráno jsem si říkala, že se můžu jednou vnoučatům ‚chlubit‘, že jsem klábosila s prezidentem Spojených států. Kdo by to byl tehdy řekl.” Lucie asi neviděla jeden z dílů The Simpsons z roku 2000.

Ale abychom nezapomněli na naše východnější přátele, i na Slovensku je Miss, která je dnes hrdá na to, že se s Donaldem na Miss Universe seznámila. Miss Slovensko 2009 Denisa Mendrejová. “Takže já mám fotku s Mr. President, Miss Universe 2009,” svěřila se na sociálních sítích tato úspěšná slovenská modelka.

Kdo další vyštrachá nějakou fotku s Donaldem? Tipujeme Andreu Verešovou (36), protože po právech v Plzni je už možné vše!