Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Renata Langmannová je doma z porodnice: Miss přichystala pro dceru krásný pokoj

Renata Langmannová je doma z porodnice: Miss přichystala pro dceru krásný pokoj
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @renata_langmannova
+ Dalších 6 fotografií
mateřství
Bývalá Miss a novopečená maminka Renata Langmannová (34) je doma z porodnice. Na sociálních sítích se pochlubila fotkou, kde dcerku drží v náruči. Společně s partnerem Ondřejem Novotným (43) vybrala modelka pro holčičku velmi netradiční jméno.

V příspěvku Renata Langmannová poděkovala za všechny gratulace, kterými ji fanoušci a přátelé zasypali, a poděkovala i Ústavu pro péči o matku a dítě, kde porodila, zejména pak panu primáři Heřmanovi. Půvabná Miss roku 2006 si teď může užívat mateřství se vší parádou.

Těhotenství tajila, s porodem se pochlubila

Sympatická Miss porodila v úterý 22. září. Medu přivezla do už připraveného krásného pokojíčku. Langmannová těhotenství tajila několik měsíců a v karanténě šlo vše snadno schovat. Čerstvá maminka má prvního potomka, její partner Ondřej je ale již dvojnásobným tatínkem. Z předešlého vztahu má totiž dceru Trinity.

"Čtyři kilogramy největšího štěstí," pochlubila se Langmannová po porodu malou dcerkou, která dostala jméno Meda. Snímek sdílela přímo z lůžka z porodnice. Na fotce samozřejmě nechyběl ani tatínek Ondřej Novotný a společný úsměv.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy