Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Renata Kajdžas zpátky v éteru Evropy 2: Ukázala svaly, šílený předkus a pořádnou show!

Už je to pár let, co jste mohli naposledy slyšet počasí s Renatou Kajdžas, která byla v týmu Ranní show Evropy 2. Letos se po dlouhé době vrátila do éteru a to během předávání Hudebních cen Evropy 2. Krásná dlouhovlasá blondýnka s vypracovanou postavou se během minuty proměnila v ne zcela atraktivní ženu s předkusem, s kterým, světe div se, dokázala několik let moderovat.

Na Renatu se těšili nejen posluchači rádia, ale i samotní moderátoři, kteří ji mnohdy viděli poprvé na živo a její příchod komentovali jako návrat legendy. Znamená to ale opravdový návrat Renaty Kajdžas do éteru nebo šlo jen o jednorázovou návštěvu?

„Ničemu se nebráním. I kdybych šla zpátky tady na Evropu 2. Tak uvidíme, necháme to osudu,“ prozradila Renata.

Renata stihla během své dvouhodinové návštěvy zkontrolovat prsa reportérky rádia, získat tisícovku od skupiny ATMO Music a ukázat svůj vypracovaný pekáč buchet přes FB livestream statisícům fanouškům. No tak uvidíme, zda tuhle neřízenou střelu budeme vídat v rádiu častěji.

Mohlo by vás zajímat

Další články