Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Renáta Czadernová je podruhé těhotná: Moderátorka prozradila pohlaví miminka!

+ Dalších 6 fotografií
Radostná zpráva
Renata Czadernová (34), zprávařka z Novy, je podruhé těhotná. Radostnou novinu i to, že je ve čtvrtém měsíci, dnes bývalá modelka potvrdila médiím.

Na Renátě už bylo těhotenství znát, ale ven s pravdou vyšla až dnes. „Ano, jsem ve čtvrtém měsíci. Termín porodu mám na začátku srpna, tak bych měla být v práci zhruba do května, uvidíme, jak mi bude,“ prozradila serveru tn.cz Czadernová.

Moderátorka také prozradila, že s velkou pravděpodobností čeká holčičku. K Renatině dvouleté Adélce tedy zřejmě přibude další princezna.

Jak Renáta sama prozradila, měla by porodit začátkem srpna, tudíž mohou diváci počítat s tím, že od léta se k Petrovi Suchoňovi, který s Renátou tvoří moderátorskou dvojici, přidá nová tvář. Kdo to bude, se necháme zatím překvapit. Renátě a jejímu miminku budeme každopádně držet palce, ať vše proběhne v klidu a ve zdraví.

Mohlo by vás zajímat

Další články