Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rekordní výhra krále kasin Leona Tsoukernika: Na automatu si vytočil 1 372 500 eur

video
Český podnikatel ruského původu Leon Tsoukernik (46) měl velké štěstí. Majitel rozvadovského King's Casina v rakouském Seefeldu na hracím automatu vyhrál rekordních €1 372 500. Odnesl si tak z casina částku, o jaké by si na automatu v Česku vzhledem k zákonům mohl nechat jen zdát.

Do rakouského Seefeldu jel Leon Tsoukernik na Casino Austria Poker Tour. V turnaji ovšem neuspěl, a tak si šel zvednout náladu k hracím automatům, kde se mu skutečně zadařilo. Odnesl si totiž pohádkovou výhru 1 372 500 eur.

Na obrazovce automatu se objevilo celkem 12 kovbojů, kteří Tsoukernikovi vydělali přes milion eur. Kovbojové se mu ukazovali i dál a i když poker mu štěstí nepřinesl, výherní automat mu získal obří výhru.

Tak vysoká výhra? V Česku nemožné

Na výhru, jakou získal Tsoukernik v Rakousku, by v Česku nedosáhl. Podle současného hazardního zákona nesmí tuzemská kamenná i online casina na hracích automatech nabízet možnost výhry vyšší než 500 000 korun, což je jen malá část výhry z Rakouska.

Plány s penězi

Celá výhra neputovala Tsoukernikovi do kapsy. Celkem 54 tisíc eur podle mluvčí podniku rozdělil mezi zaměstnance a to, co mu zůstalo, chce investovat především do umění. Stejně jako do casina přiletěl vrtulníkem, tak z něj vrtulníkem i odletěl.

Štěstěna mu přeje

Ačkoliv mu výhra nepochybně udělala radost, není nejvyšší, kterou se kdy mohl chlubit. „V USA jsem jednou vyhrál 5,5 milionu dolarů, tedy 124,5 milionu korun,“ prozradil Tsoukernik deníku Tiroler Tageszeitung. Upozornil však, že kdo by ho chtěl napodobit, musí si připravit spoustu peněz a musí počítat i s možností, že nevyhraje.

Související články

Další články