Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Řekni ahoj smrti, vysmíval se: Lukáš s nápisem hoovado na BMW pokoušel osud už dlouho

Řekni ahoj smrti, vysmíval se: Lukáš s nápisem hoovado na BMW pokoušel osud už dlouho
Zdroj: Policie ČR/archiv Lukáše
+ Další 3 fotografie
Smrtelná nehoda
Ve čtvrtek došlo k autonehodě s tragickým koncem. BMW se rozpadlo na dva kusy, dvacetiletý mladík, který ho řídil, na místě zahynul. Zesnulý Lukáš si vlastní smrt mrazivým způsobem předpověděl. Na sociální síti si zahrával s osudem a těžce se mu to nevyplatilo.

Mezi Hlubokou a Týnem nad Vltavou se ve čtvrtek odehrála dopravní nehoda, při které vyhasl život dvacetiletého mladíka. Rychlost svého BMW nepřizpůsobil stavu vozovky a následně vjel do protisměru. Střetl se s druhým vozem a zraněním na místě podlehl. Auto se po srážce s Hyundai Santa Fe rozpadlo na dvě poloviny.

Předpověděl si smrt

S osudem si není radno zahrávat, protože se to může pěkně vymstít. Zesnulý Lukáš si na sociální sítě často přidával fotky aut a motorek. Rychlá a zběsilá jízda byla zřejmě jeho vášní.

Mladík si mrazivě předpověděl vlastní smrt. Na svůj facebookový profil vyvěsil fotku jezdce na motorce. "Say Hello to Death", napsal si v popisku k snímku a dodal emoji srdíčka. V překladu to znamená "řekni ahoj smrti".

Na jeho příspěvek reagoval jeden z jeho přátel. "Neprovokuj karmu", napsal pod fotku. A bohužel to dopadlo přesně tak, jak si sám Lukáš předpověděl. Jízda v autě s nápisem hovado se mu stala osudnou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy