Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Řekněte p**el! Porota si hraje na drsňáky a Sokol je stále trapnost sama! Tvář opět nezklamala!

Zdroj: facebook
+ Další 3 fotografie
Výkony interpretů nás sice nezklamaly, nicméně úroveň poroty trochu klesla a moderátora Sokola dosáhla dna. I fanoušci show se ptají, proč se neustále tolik ztrapňuje! Proč se ztrapňuje, to bohužel nevíme, ale sledovat ho, to je opravdu bolestnou záležitostí.

Novým a snad i jednorázovým členem poroty byl Vladimír Polívka, syn Bolka, který si hrál na drsňáka a hned z první vypálil do éteru slovo pel, načež ho všichni porotci svorně následovali. Sokol samozřejmě nezůstal pozadu, a tak se show na chvíli změnila v populární nahrávku "Řekněte pel", bravo! Ale pojďme k jednotlivým výkonům.

Tatiana Vilhelmová

Táňa to odpálila opravdu statečně! Ačkoliv jsme nevěřili, že by se s rolí mladého Michaela Jacksona poprala důstojně, jelikož není snad nikdo, kdo by se s takovou rolí popral důstojně, nicméně to zvládla na jedničku! Super projev i pěvecký výkon! Stala se i vítězkou kola a výhru věnovala hnutí Duha.

Martin Dejdar

Málokdo by si troufl na legendárního Waldemara Matušku, tím spíš na jeho Slavíky. Překvapivě to Martinovi šlo téměř samo! Kdyby mu záběr nekazil trapný Sokol (45), výkon by byl bezchybný!

Markéta Konvičková

O Markétině vlahém podání Olivie Newton John se bohužel nedá říct nic moc kloudného, i když ji porota chválila. I přes to, že si na pomoc pozvala samotného Davida Gránského, působila spíš jako jeho kompars. Ten si ukradl stage kompletně pro sebe a Markéta zůstala šoupat nohama.

Ondřej Ruml

Musíme uznat, že snažit se o Justina Timberlaka je vážně výzva! Každopádně Ondřej není Justin. Leč je pěvecky velmi zdatný a opravdu se snažil, za nás tedy rozhodně ne!

Marta Issová

Marta je šikula. S Kate Bush si poradila a dokonce jsme jí věřili i výraz tváře. Vypadala totiž dost šíleně! Ostatně stejně jako Kate. Podařilo se jí ustát i ve větších výšinách a všechny její pěvecký výkon překvapil.

Adéla Gondíková

Chudák Adéla se s rolí Annie Lennox prala statečně, leč marně. Neměla na to ani pěvecky, ani nijak jinak. Byl to spíš tak trochu trapas!

Milan Peroutka

Hezky ho vytunili, ale působil spíše jako Freddie Mercury než jako Amy Winehouse (33). Vyl trochu, jako když mele z posledního, a vlastně tak i vypadal.

Aleš Háma

Alešova angličtina zněla spíš trochu jako svahilština. Hit Dreamer od Ozzyho Osbourna spíše zahýkal. Ještě, že je Aleš alespoň vtipný! Svým vtipem pravděpodobně zachránil celý díl.

Související články

Další články