Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Řekněte dost nudným šperkům! Nechte šedou myšku sedět doma a zazařte!

Řekněte dost nudným šperkům! Nechte šedou myšku sedět doma a zazařte!
Zdroj: Next Generation Luxury
Kdy naposledy vás na ulici někdo zaujal díky šperkům? Už dlouho ne? Pravděpodobně z toho důvodu, že spousta lidí pořád vsází na klasické zpracování a běžné materiály. Buďte právě vy tím, kdo vystoupí z davu!

Tak třeba takové klenoty lásky. O zásnubních prstýncích už dávno neplatí, že musí být osazeny bílým kamenem. Chcete-li se odlišit, vsaďte na pravý opak. Třeba černý diamant. V černé krasojízdě pak můžete s drahou polovičkou pokračovat i po navlečení snubních prstenů – místo běžného žlutého nebo bílého zlata dejte přednost podmanivému rutheniu.

Opravdu originální klenoty jsou ty, ve kterých se odráží vaše osobnost. Ať už jste vášnivý hudebník, filmový fanoušek nebo je vaším koníčkem vaše povolání, nechte šperky ať to řeknou za vás. Například ve formě přívěsků, zlatých náušnic, platinových manžetových knoflíčků, prstenů nebo extravagantních grillz.

Takové skvosty vám na míru zhotoví šikovní klenotníci. Inspirovat se můžete třeba u těch z Eppi. Ti mají na svědomí manžetové knoflíčky pro národní tým hokejistů nebo prsten pro film Milada.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy