Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Řekněte den vašeho narození a my vám povíme, jací jste! Víme o vás víc, než si myslíte!

Jste tvrdí nebo se s vámi dá dohodnout? Stačí říct, který den
v měsíci jste se narodili.
Zamýšleli jste se někdy nad tím, že den, kdy jste přišli na svět, ovlivnil váš osud? To, jací jste, ovlivní i to, jestli jste se narodili na začátku nebo na konci měsíce. Pojďme propadnout do tajů numerologie. To, jaký den v měsíci jste se narodili, vám prozradí víc, než si myslíte. Nevěříte? Tady máte důkaz!

1. Nezávislost

Jste sebejistí, iniciativní, dynamičtí a průbojní. O všem si rádi rozhodujete sami a k spokojenému životu rozhodně potřebujete volnost. Velký problém máte s autoritami, kterým se neradi podřizujete a zavazujete. Ve vašem partnerském vztahu potřebujete volně dýchat a cítit svobodu a prostor. Pokud jde o váš životní směr, rozhodně vám vyhovují práce, ve kterých se můžete spolehnout sami na sebe a být kreativní. Máte silnou touhu motivovat ostatní.

2. Spolupráce

Tito lidé jsou opravdoví miláčci. Jsou silně intuitivní, laskaví, mírní, citliví a ochotní spolupracovat. Nemají problém vycházet s ostatními a stát se jim vzorem. Velmi snadno je zraníme a rozhodíme. Lidé narození druhý den v měsíci nesnášejí spory a samotu, proto mohou být v lásce až majetničtí a manipulativní. V životě jsou nejvíce spokojeni v oblastech uměleckých, kde mohou vyjadřovat své pocity a emoce. Dvojka oplývá obrovským kouzlem a charismatem.

3. Kamarádství

Trojky jsou plné optimismu, přímočarosti a inteligence. Rychle navazují kontakty a jsou velmi komunikativní. Tito lidé jsou velmi aktivní a jsou neustále v pohybu. V práci preferují velké kolektivy a spolupráci. Jsou velice nadaní a zvládnou pracovat na několika projektech najednou.

4. Stabilita

Zde narazíme na praktičnost, zručnost a fyzickou zdatnost. Vše si umíte zorganizovat a jste naprosto nezávislí na pomoci ostatních. Rozhodně ale potřebujete pevný řád a pravidla. Bez stabilního zázemí nenaleznete vnitřní klid.

5. Nezávislost

Vy jste velmi podobní lidem narozeným v prvním dnu v měsíci. Jste otevřeni změnám a milujete vlastní pokroky a plnění cílů. Nesnášíte, když vás někdo omezuje a narušuje váš prostor. Jste bytosti velmi vnímavé, které potřebují dostatek tolerance a vlastního prostoru.

6. Harmonie

Zde narazíme na bytosti upřímné s vysokou potřebou harmonie. Máte vytříbený vkus a máte v sobě umělecký talent. Dokážete vycítit situace a využít umění diplomacie. Právě vy se hodíte pro povolání učitele, protože jste velmi laskaví a trpěliví.

7. Zkušenost

Sedmičky jsou citliví, vnímaví lidé, kteří soucítí s problémy druhých. Vyjadřujete se velmi originálním způsobem a máte neuvěřitelný smysl pro humor. Ve vztahu jste věrní, ovšem k životu potřebujete podporu svého partnera. Z vás budou skvělí filozofové či myslitelé.

8. Rovnováha

Tito lidé jsou výkonní a dynamičtí, nechybí jim logické myšlení a mají neuvěřitelné vůdcovské schopnosti i organizační talent. Rozhodně jsou obdařeni inteligencí a mají výborné předpoklady pro podnikání. V partnerských vztazích se učí ovšem vřelosti, ústupnosti a citlivosti, které jim scházejí.

9. Moudrost

Jde o zajímavé a charakterní lidi, kteří umí říkat věci na rovinu. Mezi jejich hlavní přednosti patří přemýšlivost a schopnost vnímání hlubšího smyslu života. Jde o perfekcionalisty a detailisty. Bývají skvělými pedagogy, poradci i psychology.

10. Síla

Desítka dává lidem charakter, emocionální vyrovnanost a průbojnost. Bývají sebevědomí, spolehliví a velmi uzavření. Málokdy se dokážou někomu otevřít, což jim dělá neplechu v partnerských vztazích.

11. Citlivost

Tito lidé jsou obdařeni zvláštní vnímavostí a citlivostí. Mají dar intuice a pod vlivem dvou jedniček jsou neuvěřitelně otevření. Problémem je, že tito lidé mohou být vnitřně rozpolcení a nestálí.

12. Všestrannost

Jde o samostatné jedince, kteří jsou rozhodní a přátelští. Jsou opravdu velmi společenští a činorodí. Nechybí jim osobitý šarm a jde o velmi okouzlující jedince. Uplatnění naleznou snad ve všech sférách, pro svůj talent bývají velmi úspěšní.

13. Zranitelnost

Během svého života procházejí tito lidé různými zkouškami, které mají vliv na jejich pocit sebeúcty. Problémy, se kterými se musí vypořádat, souvisejí s rodiči a posléze se svými dětmi. Jde o lidi samostatné a společenské.

14. Cílevědomost

Mezi charakteristické rysy patří samostatnost, nezávislost a schopnost organizovat vše. Jde o velmi podnikavé jedince, kteří většinou dojdou životního naplnění.

15. Odvaha

Tyto lidi jen tak něco nerozhodí. Jsou odvážní a nebojí se postavit davu. Mají velký smysl pro humor a bývají tahouny společnosti.

16. Přímočarost

Jedinci narození šestnáctý den v měsíci přesně vědí, odkud a kam jdou. Jejich život má jasný cíl, za kterým si tvrdě jdou a nepřestanou, dokud ho nedosáhnou.

17. Zdatnost

Nezávislost, inteligence, ctižádostivost a samostatnost, tak přesně tyto vlastnosti vás vystihují a charakterizují. Vaše povaha najde uplatnění ve zdravotnictví, a to jak klasickém, tak i alternativním.

18. Odpovědnost

Jste velmi ctižádostiví a pro svůj život potřebujete jasně vytyčené hranice. Nemáte rádi narušení řádu a rozhodně z vás není žádný rebel. Milujete pravidla, která rádi dodržujete.

19. Účast

Jste aktivní, ambiciózní a rozhodní. Milujete nezávislost a jste velmi moudří. Ve vztazích jste oddaní své rodině a děláte vše pro spokojenost a blaho svých blízkých.

20. Intuice

Jste citliví, soucitní, laskaví, taktní, starostliví a rádi pečujete o druhé. Býváte často miláčci ať už doma, či v práci. Pro druhé byste se rozkrájeli, ovšem nechybí vám smysl pro to vycítit, kdo si vaši péči zaslouží a kdo ne.

21. Pochopení

Vaše citlivá a tolerantní povaha vám dá dar pochopit a pomoci každému, kdo si o vaši pomoc požádá. Bohužel se často stanete terčem využívání.

22. Vytrvalost

Vám nechybí chuť do života a rozhodně se neřadíte mezi negativně smýšlející lidi. Váš temperament vám určuje pozitivní náhled na život a nabíjíte energií i ostatní.

23. Samostatnost

Nemáte problém strávit dovolenou jen sami se sebou a vlastními myšlenkami. Dá se říct, že se přímo milujete a čas jen pro sebe přímo vyžadujete. Nemáte rádi přeplněné prostory a společenské události.

24. Přívětivost

Citlivost a intuice jsou to, co vám dává vaši osobitost. Jste velmi úspěšní jedinci, kteří jsou ostatními obdivovaní a oblíbení. Naprosté uspokojení naleznete na vedoucích pozicích.

25. Nenáročnost

Z vás je trošičku lenoch. Od života nic neočekáváte, a tak od něj ani nic nechcete. Spokojíte se s tím, jak situace je, a nemáte potřebu něco měnit nebo posouvat se kupředu.

26. Vnitřní síla

Vás jen tak něco nezlomí. Jste velmi vytrvalí a silní, což vás tlačí závratnou rychlostí kupředu. Dokážete být nezávislí a velmi odvážní.

27. Svědomitost

Jste mírumilovní, chápající a poctiví. Máte tendence přejímat odpovědnost za problémy druhých, což vás občas dost brzdí. Svůj život berete velmi zodpovědně a nic neděláte napůl.

28. Rozporuplnost

Úplně přesně nevíte, kam se v životě vrtnout, a tak tito lidé velmi často mění své koníčky, práci i partnery. Nejde o stálé jedince a už vůbec ne o cílevědomé bytosti. Na druhou stranu jste velmi citliví a hodní.

29. Nepřehlednost

Máte velký dar intuice a mimosmyslového vnímání. Jako ryba ve vodě se budete cítit v klasické medicíně, jakož i v alternativních způsobech léčby. Často si od ostatních držíte odstup a jen tak někoho si nepustíte k tělu.

30. Ráznost

Tak vy jste opravdu břitva. Pro hrubší slovo si nejdete daleko a jste někdy možná až moc upřímní. Proto není divu, že nebýváte příliš oblíbenými jedinci, a tak si své místo na výsluní musíte tvrdě vybojovávat.

31. Motivace

Přirozený šarm a příjemné vystupování, právě tyto vlastnosti vás charakterizují. Protože 31 dnů nemá každý měsíc, jste velmi vzácnými jedinci. Dokážete vést a motivovat osoby a jste extrémně oblíbení.

Mohlo by vás zajímat

Další články