Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Řekli jí, že miminko bude v pořádku: Narodilo se mrtvé! FOTO PRO SILNÉ POVAHY

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Tragická smrt
Gynekologové ji ubezpečovali, že její miminko je naprosto v pořádku a narodí se zdravé. V jedné vteřině se však Kristy Watson (20) zhroutil svět. Začala totiž rodit předčasně a děťátko už bylo mrtvé!

Zdrcená Kristy Watson si prošla peklem. Teprve dvacetiletá žena z Velké Británie za sebou měla tři potraty. Když otěhotněla počtvrté, na miminko se znovu neskutečně těšila. Naneštěstí jí osud připravil další krutou ránu!

Nastávající maminku doktoři uklidňovali, že tentokrát porodí zdravé děťátko. Jenže se tak nestalo. Ve 32. týdnu těhotenství začala předčasně rodit. A chlapeček přišel na svět mrtvý!

Předcházely tomu potíže, které by žádného lékaře neměly nechat v klidu. Kristy trpěla křečemi, bolely ji ruce i nohy a měla zamlžené vidění. Gynekolog přesto nezasáhl a skončilo to neskutečnou tragédií.

Fotografie, na nichž Kristy svírá v náruči mrtvého syna, vhání slzy do očí. Vyrovnat se s tak krutou událostí snad ani nejde, přesto se Kristy vzchopila a začala šířit osvětu.

Další těhotné ženy nabádá, aby se o miminku bavily nejenom s jedním doktorem. Podle ní tak mohou zachránit děťátku život. Navíc se svým zesnulým chlapečkem nafotila dojemné snímky, které se tváří, jako by k žádnému neštěstí nedošlo. Na syna totiž chtěla mít alespoň jednu krásnou vzpomínku…

Související články

Další články