Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

REKLAMA NA ŠTĚSTÍ! Bývalý finalista SuperStar Michael Foret se pochlubil namakanou postavou a pěkně zakulacenou manželkou

Michael šel do sebe a ta spokojenost je na něm znát.
Zdroj: archiv Michala Foreta
Pamatujete si na to ucho ze SuperStar, které se stydělo před porotou? Takový střízlík, že kdybyste do něj strčili, tak upadne? V tomhle namakaném týpkovi byste jen těžko hledali ustrašeného Michaela Foreta. Teď je to pořádný vazoun, který se každým dnem stane tátou.

Zpěvák Michael Foret se na novou roli tatínka velmi těší, ale ještě než se prcek narodí, tak se rozhodl nabrat potřebné síly a odjel s kámoši do Norska. Nechce se vyhýbat povinnostem, ale jen se duševně připravit na novou životní etapu.

„Lítám tam s kamarády pravidelně. Není to jenom očista těla, ale hlavně ducha, protože je to opravdu magické prostředí,“ svěřila se hvězda muzikálu Mamma Mia!

„Jde vyloženě o pánskou jízdu. Nikde žádní lidé, supermarkety, davy nebo turisti se selfie tyčemi. Jenom severská syrová příroda se silnou energií a spoustou „hmoty“ pro inspiraci,“ popsal prostředí, kde trávil přelom července a srpna zpěvák.

A může se tam i obnažovat. Jeho nové tělo totiž vypadá, jako by patřilo antickému hrdinovi z hollywoodského filmu, v nichž se chlapi předvádějí, kdo je mužnější. Ten tam je ten střízlík, který ani nevěděl, co je fitness centrum. Relaxovat chce hlavně při rybaření.

„Letos jsem je chytal stylem CHAP, což znamená chyť a pusť. Spíš jsem tam psal hodně texty a hudbu, protože už koncem prázdnin budu dokončovat své nové album,“ svěřil se Michael, který se už nemůže dočkat, až se z něj stane otec.

I když přiznává, že má jisté obavy. „Na to být tátou se nejde připravit, neboť vše si příroda zařídí podle sebe. Budu ale dělat maximum, abych byl tím nejlepším. Na dítě budeme naštěstí dva a i své ženě se budu snažit být velkou oporou,“ slibuje Foret, který ale předesílá, že s narozením dítěte rozhodně nezleniví. Bude se i dál věnovat svým koníčkům, jen to prostě skloubí s rodičovstvím.

Související články

Další články