Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Reklama na Kofolu: Takhle dnes vypadá holčička, která viděla zahnutý zuby nahoru

Zdroj: archiv Sandry Flemrové, reprofoto Youtube
+ Další 4 fotografie
proměna
Reklama na Kofolu s děvčátkem k vánočním svátkům neodmyslitelně patří. Snad každý si pamatuje rozkošnou holčičku, která se tatínka ptá, jestli bude i zlaté prasátko. Věta „Nene, já nemusím, já už ho vidím,“ se zaryla lidem do paměti na opravdu dlouhá léta. Ale jak dnes vypadá rozkošná dívenka Sandra Flemrová? Už je z ní dospělá žena!

Stačil jediný den a Sandra Flemrová (19) se stala hvězdou díky velmi oblíbené reklamě na Kofolu. Jako čtyřletá se proslavila jako malá holčička, která vyrazila s tatínkem uříznout stromek na Vánoce. Oblíbená reklama běží každý rok před svátky už patnáctým rokem.

Reklama na Kofolu s prasátkem

Štáb i s herci vyrazili do lesa u Mladé Boleslavi. Tehdy musel být sníh vytvořen uměle, ale ničemu to nebránilo. Roli tatínka, který se jal řezat stromek na Vánoce, si zahrál Josef Polášek. Malé Sandře říkal, co se musí udělat pro to, aby viděla „zlaté prasátko“. Následné věty „A bude mít taky zahnutý žuby nahoru?“ a „Nene, já nemusím, já už ho vidím,“ rozesmějí každého po tolika letech i dnes. Záběr s prchajícím tatínkem s dcerkou v náruči se musel dotáčet, divokému praseti se totiž nechtělo ven z klece.

Dětská hvězda Sandra byla najednou obklopena fanoušky. Lidé ji zastavovali na ulici a chtěli se s ní vyfotit. Malou holčičku si Češi moc oblíbili. A jak vypadá slečna teď?

Související články

Další články