Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Reklama na chrup: Úsměv porotce Paľa Habery ze SuperStar kdysi připomínal hrad Trosky

Zdroj: reprofoto/ profimedia
+ Dalších 7 fotografií
SUPERSTAR
Že zářivě bílý úsměv dělá člověka, o tom by mohl mluvit porotce a nemilosrdný kat soutěže SuperStar 2020 Pavol Habera (57). Ještě před lety, kdy jako mladý zpěvák na pódiu rozdával děrované úsměvy na všechny strany, jeho chrup připomínal válečnou zónu. Habera ale investoval do svých bílých pokladů a dnes je z něj zcela jiný muž. Nebo mu snad narostly třetí zuby?

Sympatický porotce pěvecké show, který rozhodně rozumí hudbě, měl před lety problém s dentální hygienou. Bývalý frontman někdejší kapely Team jistě při spatření snímku z dob, kdy zpíval duet Máš ma! s Evou Wolframovou, dnes už nerad vzpomíná na havarijní stav svého chrupu, který měl před lety. Pak ale přišla radikální změna.

Pavol Habera dostal v soutěži SuperStar přezdívku nekompromisní kat a je diváky považován za jediného objektivního porotce soutěže, který do hudby může mluvit. A to z důvodu, že se nejen umí přímo trefit do výkonu zpěváků, ale i do jejich celkového vzhledu. Sám evidentně moc dobře ví, o čem mluví.

Nový chrup

Před kompletní výměnou chrupu měl totiž v ústech pěknou zříceninu a do jeho mezizubních prostorů byste s nadsázkou klidně umístili hned několik strážních věží. Dnes se ale pěvecká legenda pyšní zářivým chrupem. Sám je tak ukázkou toho, že i když na začátku sklízíte kritiku, ať jde třeba o zuby, není nic ztraceno. Na všem se dá zamakat. Tímto způsobem si Pavol koupil nejen nový chrup, ale i mnoho fanoušků na Slovensku a v Česku.

Související články

Další články