Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Řekla Eliška Bučková sbohem anorexii?! Modelka zveřejnila snímek, který sklízí obdiv i obavy

Řekla Eliška Bučková sbohem anorexii?! Modelka zveřejnila snímek, který sklízí obdiv i obavy
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
boj s nemocí

Půvabná modelka Eliška Bučková (31) sdílela před pár dny na sociálních sítích snímek v plavkách a vysloužila si samé pozitivní komentáře od svých sledujících. Eliška v minulosti zápolila s anorexií, o které sem tam ještě někdo spekuluje, což modelka razantně odmítá. Momentálně Eliška působí šťastně a spokojeně.

Česká modelka, zpěvačka a vítězka soutěže Česká Miss 2008 Eliška Bučková zahájila plavkovou sezonu rozesmátým snímkem na sociálních sítích.

Eliška před lety zápasila s anorexií, která se jí několikrát po sobě vrátila. Kdysi přiznala, že první narážky na své tělo slýchávala již v šestnácti letech od modelingových agentur, které jí tvrdily, že musí zhubnout.

Nejtěžší chvíle zažívala v roce 2012, kdy shodila víc než deset kilo za pouhý měsíc. Naštěstí jsou tyhle doby už dávno pryč, a i přesto, že na vkus některých je Eliška stále hubená, vypadá nyní šťastně a spokojeně.

"Eliško, krásné plavky a vypadáš skvěle," píší lidé pod fotku na Instagramu. "Vy jste krásná ve všem, moc vám to sluší," přidávají se další.

Eliška se v poslední době ze světa šoubyznysu jakoby vytratila a své soukromí si bedlivě střeží. Před časem eXtra.cz řekla, že co se týče mužů, chce si kvůli předešlým zkušenostem nechat svůj osobní život pro sebe a chránit ho před okolím.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy