Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Řekl, že je to strašný, odporný a že se mu to nelíbí! Za co Jaromír Jágr sepsul neteř?

Řekl, že je to strašný, odporný a že se mu to nelíbí! Za co Jaromír Jágr sepsul neteř?
Zdroj: charekter.com/ Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Na nedávné akci se objevila neteř Jaromíra Jágra (45) Pavlína Jágrová (27), která prozradila, že jí její národem milovaný strejda uštědřil drsná slova! Nesouhlasí s její zálibou v tetování a jinak to není ani s babičkou, kterou zná celé Česko jako Mama Jagr.

Neteř Jaromíra Jágra (45) Pavlína má slabost pro tetování. Přestože její slavný strýček tetování doslova nesnáší, ona už ani neví, kolik kérek její tělo zdobí. „Přestala jsem to počítat. Na první jsem šla v osmnácti. Kamarád mi dělal kotvu na noze. Je skoro neviditelná a není to moc povedené. Tehdy mi Jaromír řekl, že to je strašný, odporný a že se mu to nelíbí,“ svěřila se Jágrová, která si se svým novým partnerem Matějem nenechala ujít otvíračku nového salónu.

Právě tam prozradila, že tetování nemá ráda ani její babička, které se neřekne jinak než Mama Jagr. „Babička tetování nenávidí, ale ví, že jsem potetovaná. Když za ní jedu, tak si pro jistotu vezmu mikinu nebo svetr, aby ji to neprovokovalo,“ vysvětlila Pavlína, která se jako na potvoru zamilovala do potetovaného Matěje.

I proto se ten setkání se slavnou Mama Jagr obává: „Trošku se toho setkání bojím, ale babičce ukážu, že jsem hodný kluk a snad změní na tetování názor,“ doufá Matěj. S Jaromírem se již ale seznámit stihl. „Dělal si ze mě hodně srandu, ale byl naprosto v pohodě. Ptal se mě, co to tetování znamená, ale nic jiného neřekl,“ vysvětlil mladík.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy