Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Regina z VyVolených strašně zkrásněla! A peníze se jí jen sypou

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Neuvěřitelná proměna
Patřila k nejkontroverznějším účastníkům reality show VyVolení. Bývalá striptérka a éterická bytost Regina Holásková (41) dala po delší době o sobě vědět. Pochlubila se sérií snímků, z nichž je jasné, že stárne do krásy. A navíc poodhalila svůj byznys, díky kterému si může užívat svou vytouženou svobodu a nezávislost.

Regina Holásková, která se před časem přejmenovala na Reginu Agia, se mimo jiné proslavila i svojí nestydatostí. Ve vile hříchů – v reality show VyVolení – se řadila k účastníkům, kteří neměli problém odhalit se před lačným okem kamery.

Po soutěži VyVolení, díky které televize Prima před lety zažila obrovský úspěch, se Regina snažila chvíli prorazit v showbyznysu, ale neúspěšně. Nakonec se stáhla z médií a začala si žít svůj život na okraji Brna. Teď ukázala, jak se jí daří, a kdo by si myslel, že na tom je zle, rozhodně se splete.

Regině se daří. Dala se na malování obrazů a svou tvorbu ukázala světu. „Obrazy jsou na prodej. Přátelům za přátelské ceny,“ okomentovala Regina díla, na nichž je zachycena souhra a milovanost lidské a zvířecí duše.

Na kombinaci krásy účastnice reality show a její talent se podívejte do galerie. Sami jistě uznáte, že když se snoubí krása s uměním, člověku to udělá velkou radost.

Související články

Další články