Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ošklivé zranění Reginy Rázlové. Nešťastně upadla na náledí

+ Dalších 6 fotografií

Regina Rázlová sice nerada mluví o svých zdravotních problémech, ale redakci eXtra.cz prozradila, jak se jí přihodilo nepříjemné zranění ruky. Herečka, která trpí dlouhé roky roztroušenou sklerózou, se rozpovídala i o své roli ve filmu Tancuj, Matyldo a rivalitě mezi herečkami. Na křtu kuchařky Čas na pečení 2 se ukázal i herec Marek Lambora, který zase zavzpomínal na své dětství.

Oblíbená herečka Regina Rázlová dorazila na křest knihy Čas na pečení 2, kterou Josef Maršálek napsal ve spolupráci s Terezou Bebarovou. Představitelka Matyldy ve filmu Tancuj, Matyldo promluvila o svém zranění ruky. "Upadla jsem na náledí," prozradila herečka.

Regina si ve filmu zahrála po boku Karla Rodena, kterého si, jak sama říká, vymodlila. “Někdy vymodlení je silný termín, ale někdy tím člověk myslí to, co by rád, co by hrozně rád, aby se mu stalo. Tak to se stalo,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz. Herečka ve filmu hrála člověka, který trpí Alzheimerovou chorobou. “Pokud jde o tuhle chorobu, je to náročné hlavně pro ty rodiny, které s tím žijí, a ještě náročnější je to pro ty, kteří nevědí, že žijí s touto chorobou. Tam myslím, to je moje zkušenost, že to je nejhorší, ale to teprve na nás čeká,” prozradila herečka.

Závist mezi herečkami

Regina byla nominována na Českého lva, ale sošku získala Simona Peková. Závist ovšem mezi kolegyněmi nepanuje a Regina Simoně cenu a úspěch přeje. "Než se člověk nadře k takovéhle poctě a k takové roli, než k tomu dojde ve svém věku, to je velká práce," řekla v rozhovoru.

Na křtu knihy nebyla Regina jedinou celebritou. Dorazil i herec Marek Lambora, který miluje sladké. “Mě baví jíst a moje babička peče skvěle, teď zrovna jsem dojídal její bábovku,” řekl tematicky k celé akci. Marek zavzpomínal i na své dětství, které si užil na venkově. "Má dětská léta byla krásná, já jsem si je užíval na venkově. V létě nás tam byla spousta dětí, takže já jsem byl spokojené dítě," řekl na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy