Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Regina Řandová bude dvojnásobnou babičkou: V srpnu se hvězdě ze Slunečné narodí druhý vnuk, uhádnete jméno?

Regina Řandová bude dvojnásobnou babičkou: V srpnu se hvězdě ze Slunečné narodí druhý vnuk, uhádnete jméno?
Zdroj: showpix.cz
+ Další 4 fotografie
rodina
Regina Řandová (52), která hraje jednu z drben v seriálu Slunečná, se těší, až se stane dvojnásobnou babičkou. Známá dabérka a dětská herečka má se zesnulým hercem Čestmírem Řandou jediného syna a pochlubila se, že v půlce srpna přibude nový člen rodiny, druhý vnuk. A prozradila, i jak se bude jmenovat.

Hlas Reginy Řandové mohli diváci slyšet vždy, když se vysílal film s Angelinou Jolie. Regina se proslavila jako dětská herečka a dnes ji můžete vidět v oblíbeném seriálu Slunečná. Herečka a dabérka se pochlubila, že se v srpnu stane dvojnásobnou babičkou. Její syn, Čestmír nejmladší, bude mít druhého syna. A s přítelkyní vymysleli naprosto geniální jméno.

Vychovaný, slušný a spokojený syn

Regina je šťastná ve svém druhém manželství. "Já jsem spokojená a šťastná a jsem ráda, že můj syn Česťa je slušný, vychovaný a spokojený člověk. Se svou přítelkyní vychovávají malého chlapečka a teď v půlce srpna čekají dalšího potomka. Bude to kluk a bude to zase Česťa," prozradila Řandová, když byla v rodinném zábavním parku v pražských Horních Měcholupech.

Podle webu super.cz se těší na natáčení a dabování, ale také na zasloužený odpočinek na Táborsku. Navíc přišel čas i na její milovaný golf, ve kterém naprosto exceluje. Vyhrála několikrát na golfových turnajích a zároveň je to pro ni činnost, při které si utřídí myšlenky.

K smrti bývalého muže se nechce vracet

Promluvila také o úmrtí svého bývalého manžela Čestmíra Řandy. "Byl to otec mého syna a o zesnulých jen dobře. Opravdu se v tom nechci rýpat, protože už toho bylo řečeno a napsáno hodně. Žiju teď a těším se na vnoučátko, na hezké role a fajn lidi. Co bylo, bylo, a já se opravdu dívám hlavně do budoucna. A tam mě, alespoň doufám, čeká více toho dobrého," vysvětlila herečka.

Související články

Další články