Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Reese Witherspoon vzpomíná na 90. léta: Fotka je hitem Instagramu, herečka nestárne

Reese Witherspoon vzpomíná na 90. léta: Fotka je hitem Instagramu, herečka nestárne
Zdroj: archiv Reese Witherspoon
+ Dalších 9 fotografií
foto
Herečka Reese Witherspoon (44) na svém Instagramu zavzpomínala na 90. léta. Pro ni šlo o obzvláště úspěšné období, během kterého natočila některé ze svých nejlepších snímků. Především jde ale o období, kdy lidé nosili účesy, líčení a šaty, které jsou dnes terčem posměchu. Výjimkou nebyla ani Reese, která se u starého snímku zasmála sama sobě.

Během doby strávené v izolaci mají lidé spoustu prostoru pro dělání věcí, na které běžně nemají čas. Reese Witherspoon se kupříkladu vrhla na prohlížení starých fotek a u některých se neubránila smíchu. Obzvláště u těch z 90. let.

Devadesátá léta byla, co se módy týká, skutečně divoká. Spoustu třpytek, upnuté oblečení a ve vlasech co nejvíce ozdob nosila snad každá žena. I Reese se řídila tehdejšími trendy a pochlubila se starým snímkem, ze kterého devadesátky přímo čiší.

Starou fotku herečka i vtipně okomentovala. „Devadesátkový styl. Projíždím staré fotky a jsem si jistá, že za tenhle vlasový trend je zodpovědná Gwen Stefani, Drew Barrymore byla mou inspirací při trhání obočí a Jared Leto (48) udával trend s koženými náhrdelníky,“ napsala Reese.

Nostalgie

Spousta slavných kolegů Reese Witherspoon byla z jejího staršího snímku doslova nadšená. Herečka je na něm ještě velmi mladičká a dočkala se i komplimentů, že snad vůbec nestárne. Na její ikonickou fotku se podívejte v galerii.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy