Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Reese Witherspoon utratila za luxusní dům miliony: Jak si žije Pravá blondýnka?

Reese Witherspoon utratila za luxusní dům miliony: Jak si žije Pravá blondýnka?
Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia
+ Dalších 11 fotografií
bydlení
Bydlet v přepychu by se líbilo snad každému. Některé hvězdy mají možnost koupit luxusních domů nebo bytů hned několik. Výjimkou není ani oscarová herečka Reese Witherspoon (44), která si koupila novou prostornou a skvostnou vilu za miliony dolarů.

Představte si obří přepychové sídlo, které ukrývá velký obývák s krbem, skvostnou kuchyň s ostrůvkem, který zdobí mramorový povrch, druhé patro a prostornou zahradu s bazénem? Takhle nějak teď bude žít hvězda z Pravé blondýnky nebo Tohle je válka!, kde si zahrála s krasavci Tomem Hardym a Chrisem Pinem

Pravá blondýnka Oscara nepřinesla

Reese Witherspoon je oblíbená a velmi známá americká herečka, která se do pamětí diváků zapsala hlavně v roli Pravé blondýnky. Právnička v růžovém si získala srdce nejen mužů, ale i žen za to, jak dobře ji dokázala Reese ztvárnit. Za Pravou blondýnku však Oscara nedostala, oceněna jím byla až za nejlepší ženskou hlavní roli ve filmu Walk the Line, kde ztvárnila postavu June Carter.

Dům stál skoro dvanáct milionů

Dům v tudorovském stylu na okraji Brentwoodu v Los Angeles v Kalifornii koupila za 11,9 milionů dolarů, což je v přepočtu na české korun zhruba 280 a půl milionu. Bydlet tam bude s manželem Jimem Tothem. Podívejte se sami, v jakém luxusu si teď budou užívat život.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy