Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Reese Witherspoon se pochlubila svou maminkou: Po této milfce zdědila svoji krásu!

Už víme, po kom je krásná.
+ Dalších 9 fotografií
Dlouho se nenašel nikdo, kdo by vysvětlil, po kom je Reese tak krásná a věčně mladá. Důvod se ale konečně našel. Když se totiž podíváte na její maminku, tak zjistíte, že má po kom být krásná!

Reese Witherspoon (40) je jednou z nejkrásnějších hereček světa a spoustě mužů vyvolává při myšlenkách na ni mokré sny. Nikdy nemusela používat tunu make-upu na to, aby byla okouzlující a přitáhla pohledy okolí.

Trojnásobná maminka si udržuje stále přitažlivou postavu a také hodně pečuje o svůj zevnějšek. Nedávno se ve společnosti ukázala po boku své maminky a díky tomu jsme zjistili, po kom svůj sex-appeal zdědila.

Betty Reese sice nepřitáhne pohledy mladých obdivovatelů, ale ve světě MILF se rozhodně neztratí. Krása se tak evidentně v této rodině přenáší z generace na generaci. Dcera Ava je totiž věrnou kopií americké herečky a půvabu pobrala možná více než sama její matka!

Mohlo by vás zajímat

Další články