Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Ředitelku Kapky naděje zalila voda: Vendula Svobodová má oba domy zaplavené

Barák Venduly Svobodové v Říčanech zatopila povodeň.

Ta má tedy pořádnou smůlu. Vendula Svobodová má oba domy rovnou v zátopových oblastech, jeden leží v Říčanech a druhý na Berounsku, kde jsou povodně nejhorší.

Ředitelka nadace zdědila na Berounsku domek po rodičích a ten teď vyplavila velká voda, má zatopený celý sklep. Rozdivočelá Berounka páchá ve Středočeském kraji velké škody, ale Svobodovou naštěstí záplavy nepostihly fatálně.

V Říčanech, kde momentálně bydlí, se voda vylila mimo koryto na pozemek okolo její vily. Serveru Super.cz ale sdělila, že vodu odčerpali pomocí vlastních sil, ani nebylo třeba volat hasiče.

Hned vedle Říčan je už pražská čtvrť Uhříněves, kde bydlí pro změnu Iveta Bartošová, pro kterou si včera přijeli policisté, aby jí nabídli evakuaci. Za ni ale odmítl její hlídací rotvajler Pepa Rychtář a s Ivetou ujel někam mimo velkou vodu, prý k dobrým přátelům. Tak snad jim mezitím nespadne barák.

Mohlo by vás zajímat

Další články