Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ředitelka Miss Face Táňa Makarenko má jasno! Českou Miss jednoho dne vymažeme z map soutěží krásy!

Miss Face chce Českou Miss zničit.
Zdroj: profimedia, instagram
+ Dalších 23 fotografií
Miss Face jako finální hřebíček do rakve České Miss? Jak celou záležitost vnímá ředitelka a modelka Taťána Makarenko?

Modelka a ředitelka Miss Face v jedné osobě Táňa Makarenko má jasno. S Českou Miss prý brzy zatočí. Co si budeme povídat, prohry a neustálé skandály České Miss jen a pouze posilují Miss Face.

Táňo, ty jsi před lety založila Miss Face s tím, že se každý rok posouváte dál a dál. Co říkáš na propady České Miss a jejího vedení?

“Mě nepřísluší to úplně hodnotit, nicméně si myslím, jako většina lidí, že jejich úroveň den ode dne padá dolů. Doufám, že jednoho dne je porazíme a budeme na českém trhu jedničkou…” řekla odhodlaně Makarenko.

Jaké vlastně soustředění svým finalistkám dopřeješ?

“Jedeme do Itálie, kde proběhne hned několik focení. Z toho jedno se bude konat na jachtě, další na zámku, u bazénu a tak dále a dále. Rozhodně své dívky nepošlu někam na kurz přežití, proč taky. Ještě aby se mi tam nějaká zranila,” pokračovala s úsměvem Táňa.

Mezi mentorkami je i Nikol Švantnerová, která nejdříve působila jako koučka v České Miss 2017. Jak vaše spolupráce vznikla?

“Nikol je báječná a krásná dívka, které se líbí můj koncept soutěže. Chápe, že naše úroveň stále jen stoupá a dáváme do toho vše. Jaké má vztahy s Českou Miss rozebírat nechci a ani nebudu… To se řeší mimo mě,” uzavřela diplomaticky Taťána.

Vítězka pojede reprezentovat Českou republiku na soutěž Miss Grand International, druhá umístěná Miss pojede reprezentovat na Miss Intercontinental, a třetí umístěná pojede reprezentovat na Miss Global. Již od svého založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který je zmíněn v celém názvu soutěže, Miss Face „Krásné tváře pomáhají“. Tato soutěž krásy podporuje svými příspěvky a sponzorskými dary předčasně narozené děti v České republice.

Související články

Další články