Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková opravdu existuje! Bude tedy konečně vyhlášení České Miss? Nebo až na Vánoce?

Ona opravdu existuje!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 22 fotografií
Po neskutečně dlouhé době dala o sobě ředitelka České Miss Eva Čerešňáková vědět. Pokud si myslíte, že konečně stanovila termín vyhlášení nové Miss, jste pochopitelně na omylu. Co tedy celý ten dlouhý čas dělala?

Po ředitelce České Miss se před nějakým časem doslova zavřela voda. Není vidět ani slyšet o ní ani o celé soutěži… zkrátka jakoby Česká Miss po několika skandálech zmizela z povrchu zemského.

Tradičně se tato soutěž krásy konala na začátku jara, kdy si celý národ zvolil nejkrásnější dívku republiky. Jaro je už dávno pryč a pořád se nic nového neděje. Vypadá to, že to ředitelka soutěže Eva Čerešňáková opravdu nedává.

A tak se místo reorganizace a shánění nových finalistek za ty, které hromadně odstoupily dala raději na organizování své svatby s Martinem Ditmarem. Na svůj Instagram následně dala rádoby svatební fotku a k ní napsala: “Láska… bylo to tak trošku jiné focení. Svatba nanečisto.” Tak se Čerešňáková rozplývala nad vlastní fotkou.

Těžko říct, jak to s Českou Miss bude dál, protože vedení momentálně nechce o ničem konkrétním hovořit. Bude vůbec nějaká Miss 2017? To se teprve uvidí…

Související články

Další články