Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ředitel české školy se asi pomátl: V šíleném videu se navlékl do tílka a začal rapovat!

Takovou hrůzu české školství ještě nezažilo! Ředitel školy ve Vansdorfu Petr Jakubec se rozhodl na svůj ústav upozornit nevídaným způsobem. V outfitu, který mu zřejmě vybíral někdo módním světem netknutý, se chopil mikrofonu a začal rapovat o tom, jak je jeho škola skvělá.

„Co s tebou bude dál? Já říkám ti, hej kámo, přijď podívat se k nám,“ zve všechny potenciální studenty Jakubec, ředitel střední a vyšší odborné školy ve Vansdorfu.

Těžko říct, zda tuhle bizarní přehlídku nevkusu a mizerného rapování vymyslel sám ředitel. Jisté však je, že takovéhle propagaci zvládnou odolat snad všichni. Nebo alespoň ti se zdravým úsudkem.

Aby si neutrhl z ostudy kabát sám, přizval do videa i jednu z učitelek Kateřinu Kovářovou a sociálního pracovníka Jaroslava Grundzu. Poslední hřebík do rakve zatloukli rádoby vtipnými přezdívkami. Jakubec v klipu vystupuje jako „BigBoss“, Vraná je „CuteKatty“ a Grundza „Jay G“.

Jakubec na sebe nestrhl pozornost poprvé, už v říjnu ho prověřovali krajští úředníci kvůli údajné šikaně podřízených.

Videem, které jasně dokazuje, že lidé jsou dnes schopni čekoholiv, chtěla škola upozornit na blížící se den otevřených dveří. Otázkou je, jestli po těchto dvou minutách trapnosti nebude lepší nechat je radši zavřené. „Myslím si, že vedení školy mi jde o dost lépe než rap,“ říká ředitel Jakubec už v košili a kravatě na konci videa. Na hrůzostrašnosti předcházejících záběrů to však nic nemění!

Související články

Další články