Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ředitel ochranky žaluje zpěvačku Mariah Carey: Chtěla jenom černé kluky a polonahá je nutila k sexu!

Mariah už dávno není ve své nejlepší formě.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 47 fotografií
Zpěvačka Mariah Carey (47) má vrchol kariéry dávno za sebou, ale stále se snaží vydrápat na pódia. Provází ji mnoho skandálů, výkyvy váhy a kvůli větší popularitě o sobě dokonce nechala natáčet reality show ve stylu Kardashians. Jenomže slavná je spíš svými skandály. Ten poslední kvůli kampani #metoo zažívá velkou mediální odezvu.

Je to tak, na zneužívání ve světě šoubyznysu si nestěžují pouze ženy. I ochranka kypré zpěvačky to neměla zrovna jednoduché. Konkrétně si na chování Mariah stěžoval Michael Anello, šéf celé ochranky.

Podle něj ho zpěvačka šikanovala hned několikrát. Z ochranky chtěla jenom muže s černou pletí, s bílými prý pracovat nechtěla. Když jí nemohl vyhovět, tak na něj křičela, že je nácek. Mariah navíc jeho společnosti dluží téměř čtvrt milionu dolarů, protože nezaplatila včas za všechny služby.

Ale to nejhorší mělo teprve přijít. Opravdu ponižující zážitek mu prý připravila jedné noci po koncertu, kdy ho poprosila, aby jí vynesl těžké kufry do pokoje. Když otevřela dveře, měla na sobě jenom průhledné negližé, začala mu dělat nemravné návrhy a lákala ho do pokoje s tím, že po něm chce sex.

Anella tohle chování k jeho osobě a jeho personálu vytočilo a zpěvačku zažaloval. Nyní se uvažuje o mimosoudním vyrovnání, ale zpěvačka podle informací tmz.com nechce zaplatit obnos v takové výši, o jaký si šéf ochranky řekl.

Související články

Další články