Je to tak, na zneužívání ve světě šoubyznysu si nestěžují pouze ženy. I ochranka kypré zpěvačky to neměla zrovna jednoduché. Konkrétně si na chování Mariah stěžoval Michael Anello, šéf celé ochranky.

Podle něj ho zpěvačka šikanovala hned několikrát. Z ochranky chtěla jenom muže s černou pletí, s bílými prý pracovat nechtěla. Když jí nemohl vyhovět, tak na něj křičela, že je nácek. Mariah navíc jeho společnosti dluží téměř čtvrt milionu dolarů, protože nezaplatila včas za všechny služby.

Ale to nejhorší mělo teprve přijít. Opravdu ponižující zážitek mu prý připravila jedné noci po koncertu, kdy ho poprosila, aby jí vynesl těžké kufry do pokoje. Když otevřela dveře, měla na sobě jenom průhledné negližé, začala mu dělat nemravné návrhy a lákala ho do pokoje s tím, že po něm chce sex.

Anella tohle chování k jeho osobě a jeho personálu vytočilo a zpěvačku zažaloval. Nyní se uvažuje o mimosoudním vyrovnání, ale zpěvačka podle informací tmz.com nechce zaplatit obnos v takové výši, o jaký si šéf ochranky řekl.